Cheapest flower in Reynoldsburg, OH
Cheapest right now: Savvy- Skunk Dawg Sativa at Leaf Relief — $44.49 ($6.36 per gram)
92 comparable flower listings at 1 Reynoldsburg dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy- Skunk Dawg Sativa Flower | quarter | $44.49$63.5630% off | $6.36/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy- Root Beer Cream Cake Indica Flower | quarter | $47.60$6830% off | $6.80/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | King City Gardens- Kiyomi Sativa- 3.5g (Smalls) Flower | eighth | $28 | $8/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | King City Gardens- Bucket Of Sarsaparilla Indica- 3.5g (Smalls) Flower | eighth | $28 | $8/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Josh D - Crowd Surfer Hybrid - 14.15 G Flower | 14.15 g | $115 | $8.13/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | The Essence - Strawberry Guava Indica- 3.5G Flower | eighth | $29.16$41.6630% off | $8.33/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | O'Dank - Sticky Buns Hybrid - 14.15 G Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Caddy Rainbows - 14.15G - Flower Firelands Scientific · Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Edens Trees - Cadillac Rainbows Indica - 3.5 G Flower | eighth | $31 | $8.86/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | O'Dank - Sticky Pie Hybrid - 3.5 G Flower | eighth | $31 | $8.86/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Edens Trees - Sunny Blossom Hybrid - 3.5 G Flower | eighth | $31 | $8.86/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Wellspring Fields - #34 Hybrid - 2.83 G Flower | 2.83 g | $26 | $9.19/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Klutch - Cherry RTZ Indica - 14.15 G Flower | 14.15 g | $136 | $9.61/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cookies - Pacman Jones Hybrid - 14.15 G Flower | 14.15 g | $136 | $9.61/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | King City Gardens - Thai Kush Buds Hybrid - 3.5 G Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | King City Gardens - Truffle T Sativa Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | King City Gardens- Apples and Bananas Indica Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | King City Gardens- Cream Smoothie Hybrid Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | King City Gardens- Gush Mintz Indica Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | King City Gardens- Rainbow Guava Hybrid Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | King City- Purple Cake Indica Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | King Garden City- Cookie Kush Sativa Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | O'Dank - GG4 Hybrid - 3.5 G Flower | eighth | $36 | $10.29/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Edens Tress - Fresh Powder Hybrid - 3.5 G Flower | eighth | $36 | $10.29/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Butterfly Effect - SLH Sativa - 3.5 G Flower | eighth | $36 | $10.29/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | O'Dank - D Coast Hybrid - 3.5 G Flower | eighth | $36 | $10.29/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Caddy Rainbows - 2.83G - Flower Firelands Scientific · Flower | 2.83 g | $30 | $10.60/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Firelands Scientific - Lemon Jack Sativa - 2.83 G Flower | 2.83 g | $30 | $10.60/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | King City - Red Level Hybrid - 3.5 G Flower | eighth | $38 | $10.86/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Butterfly Effect - 91 Royale Sativa - 3.5 G Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Tropicana Banana - 2.83G - Flower Firelands Scientific · Flower | 2.83 g | $33 | $11.66/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Firelands Scientific - Clementine Punch Hybrid - 2.83 G Flower | 2.83 g | $33 | $11.66/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Buckeye Relief - Super Orange Sativa - 3.5 G Flower | eighth | $41 | $11.71/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Buckeye Relief - 92 Cookies Sativa - 3.5 G Flower | eighth | $41 | $11.71/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Galenas | Electric Peanut Butter Cookies | Flower | 2.83G Flower | 2.83 g | $34 | $12.01/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Josh D- Motorbreath Indica Flower | eighth | $42.50 | $12.14/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Klutch - Ice Cream Cake Indica - 3.5 G Flower | eighth | $42.50 | $12.14/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Klutch - Rainbow Ice Hybrid - 3.5 G Flower | eighth | $42.50 | $12.14/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Klutch - RS11 Hybrid - 3.5 G Flower | eighth | $42.50 | $12.14/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Klutch - ZTOPIA Indica - 3.5 G Flower | eighth | $42.50 | $12.14/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Reynoldsburg flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Reynoldsburg price: $12.57 per gram (middle of $8.86–$14.13). That works out to about $44 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Reynoldsburg publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Reynoldsburg price data: cheapest weed in Reynoldsburg, cheap ounces, Reynoldsburg flower price index, Reynoldsburg deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.