Cheapest carts & vapes in Reynoldsburg, OH
Cheapest right now: Moxie - BBM Cart - 1 G at Leaf Relief — $20 ($20 per gram)
45 comparable vape pens listings at 1 Reynoldsburg dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Moxie - BBM Cart - 1 G Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sleepover - Cherry Sorbet (4:1 THC:CBN) Cart [1g] Savvy · Vape Pens | gram | $26.78$38.2630% off | $26.78/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grandaddy Purple | 1g Nectar Cartridge | Indica (the) Essence · Vape Pens | gram | $28.56$40.8030% off | $28.56/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | (the) Essence | Cantaloupe Crush | Cartridge | 1g (the) Essence · Vape Pens | gram | $28.56$40.8030% off | $28.56/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | The Essence - Strawberry Cough Sativa Cart - 1 G Vape Pens | gram | $28.56$40.8030% off | $28.56/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | The Essence- Sour Diesel Sativa- 1g Cart Vape Pens | gram | $28.56$40.8030% off | $28.56/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | The Essence - Earthquake Sativa- 1g Cart Vape Pens | gram | $29.75$42.5030% off | $29.75/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Moxie- Strawberry Banana Hybrid - 1g Cart Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Edens Trees - Key Lime Pie Hybrid - 1g Cart Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Moxie - Grape Hybrid Cart - 1 G Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | The Essence - Super Lemon Headband AIO - 1 G Vape Pens | gram | $32.13$45.9030% off | $32.13/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | (the) Essence | Gelato | Pods | 1g (the) Essence · Vape Pens | gram | $32.13$45.9030% off | $32.13/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | The Essence - Permanent Marker Indica/Hybrid AIO - 1 G Vape Pens | gram | $32.13$45.9030% off | $32.13/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | UB Good | Afghan Cheese | Cartridge | 1G UB GOOD · Vape Pens | gram | $32.40 | $32.40/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Orange 43 - Luster Pod 1.0g Klutch Cannabis · Vape Pens | gram | $34.22 | $34.22/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Certified - Passion Orange Guava Sativa/Hybrid - 1G Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Firelands Scientific - Northern Lights Indica Luster Pod - 1 G Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Firelands Scientific - Menage a Kush Hybrid Luster Pod - 1 G Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Certified- Grapefruit Romulan Hybrid- 1 G Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Certified- Apricot Kush Indica/Hybrid - 1G Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Savvy - Banana Sherbet Hybrid (Cart) 1G Vape Pens | gram | $38.26 | $38.26/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Firelands Scientific - First Class Funk Hybrid Luster Pod - 1 G Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Strawberry Milkshake | 1g Nectar Cartridge | Indica (the) Essence · Vape Pens | gram | $42.50 | $42.50/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Wellspring Fields - C-Lope Live Resin Cart - 1 G Vape Pens | gram | $46 | $46/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Citizen - Scotty 2 Hot Hybrid Luster Pod - 1 G Vape Pens | 0.701 g | $34.22 | $48.82/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Tangie | ROVE Classics | 1g OH ROVE · Vape Pens | gram | $49.50 | $49.50/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Rove - Gelato Hybrid Cart- 1g Cart Vape Pens | gram | $49.50 | $49.50/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | RYTHM Live Resin Cartridge Durban Z 1g RYTHM · Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Rythm - Apple Cobbler Hybrid Cart - 1 G Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | RYTHM | Animal Face | Cartridge | 1g RYTHM · Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Rove - Live Resin Orange Sunrise Sativa- 1g Pod Reload Vape Pens | gram | $58.50 | $58.50/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Rove- Live Resin Northern Lights Indica - 1g Pod Reload Vape Pens | gram | $58.50 | $58.50/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Rove- Live Resin Blue Razz Hybrid- 1g Pod/Kit Vape Pens | gram | $63 | $63/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Rove - Watermelon Burst Hybrid- 1g Starter Kit Vape Pens | gram | $63 | $63/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | UB Good - Beach Dosi Live Resin Cart .5 G Vape Pens | 1/2 g | $36 | $72/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cookies - Cheetah P Live Resin Cart . 5 G Vape Pens | 1/2 g | $42.60 | $85.20/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Riviera Creek - RC Rainbow Hybrid Live Rosin Disposable .5 G Vape Pens | 1/2 g | $47.50 | $95/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Riviera Creek - Brier Hill Hybrid Live Rosin Disposable .5 G Vape Pens | 1/2 g | $49 | $98/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Riviera Creek | 1/2G Disposable - Stambaugh GC Riviera Creek · Vape Pens | 1/2 g | $49 | $98/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Sour Papaya - 0.5G - Vape Pens Firelands Scientific · Vape Pens | 1/2 g | $60 | $120/g | Leaf Relief Reynoldsburg · ★ 2.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Reynoldsburg vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Reynoldsburg price: $36.63 per gram (middle of $28.56–$86.18). That works out to about $128.21 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Reynoldsburg publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Reynoldsburg price data: cheapest weed in Reynoldsburg, cheap ounces, Reynoldsburg flower price index, Reynoldsburg deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.