Cheapest weed in Urbana, OH
394 Urbana menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Ohio city: cheapest weed in Ohio
Cheapest flower in Urbana
See all flower prices →Cheapest right now: GG4 Trim (H) Flower - 1 at Feel State Dispensary - Urbana — $60 ($4.24 per gram) · 253 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GG4 Trim (H) Flower - 1 Flower | 14.15 g | $60 | $4.24/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pineapple (H) Ground Flower - 1 Flower | 14.15 g | $60 | $4.24/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bubble Truffle (I) Flower - 1 Flower | 14.15 g | $64 | $4.52/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Jokers x Apples & Bananas (I) Ground Flower - 1 Flower | 14.15 g | $68 | $4.81/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sativa | Ground Flower | 14.15g Supply Brand · Flower | 14.15 g | $70 | $4.95/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Strawfield Mint | Big Buds | 14.15g Later Days · Flower | 14.15 g | $77 | $5.44/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Orange Z | Smalls | 14g Find · Flower | 14.15 g | $77 | $5.44/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sherbz #7 (I) Flower - 1 Flower | 14.15 g | $77 | $5.44/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Urbana
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Blue Sky (H) Disposable at Feel State Dispensary - Urbana — $22 ($2.20 per gram) · 141 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blue Sky (H) Disposable Vape Pens | 7/10 g | $22 | $2.20/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | OG Extracts | M.O.G | Vape Cartridge | [1g] Old Granger Extracts · Vape Pens | 9/10 g | $30 | $3/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | OG Extracts | S.D. | Vape Cartridge | [1g] Old Granger Extracts · Vape Pens | 9/10 g | $30 | $3/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | BLJK (S) Luster Pod Vape Pens | 7/10 g | $30 | $3/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grape (H) Cart Vape Pens | 7/10 g | $30 | $3/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | OG Extracts | B.D. | Vape Cartridge | [1g] Old Granger Extracts · Vape Pens | 9/10 g | $30 | $3/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Afghan Kush #47 (S) AIO Disposable Vape Pens | 7/10 g | $31 | $3.10/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grape Stomper (H) Cart Vape Pens | 7/10 g | $31 | $3.10/g | Feel State Dispensary - Urbana Urbana · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Urbana flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Urbana →Discounted items across Urbana menus, newest first.
Best dispensaries in Urbana →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.