Cheapest concentrates in Altus, OK
Cheapest right now: BHO | 28G | Maui Wowie at Reefer Joe's — $70 ($2.50 per gram)
45 comparable concentrates listings at 1 Altus dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BHO | 28G | Maui Wowie Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Smack | Concentrate | Indica | Trippa Snippa | 2g Concentrates | each | $7 | $3.50/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Smack | Concentrate | Hybrid | Bow Wow | 2g Concentrates | each | $7 | $3.50/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 13TH GHOST | WAX | DDD | 3.5G Concentrates | each | $15 | $4.29/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | OKIE OIL KUSH | CRUMBLE | DDD | 3.5G Concentrates | each | $15 | $4.29/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | TRUMP RUNTZ | WAX | DDD | 3.5G Concentrates | each | $15 | $4.29/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Smack | Concentrate | Indica | Wedding Cake | 2g Concentrates | each | $10 | $5/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Smack | Concentrate | Sativa | Call Saul | 2g Concentrates | each | $10 | $5/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Smack | Concentrate | Sativa | Golden Pineapple | 2g Concentrates | each | $10 | $5/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | STRIPPER GLITTER | WAX | DDD | 3.5G Concentrates | each | $20 | $5.71/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | TULSA KING OG | CRUMBLE | DF | 1G Concentrates | each | $6 | $6/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | TRUMP RUNTZ | WAX | DF | 1G Concentrates | each | $6 | $6/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | BLACK ICE | WAX | DF | 1G Concentrates | each | $6 | $6/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | LOVE POTION | WAX | DF | 1G Concentrates | each | $6 | $6/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | STRIPPER GLITTER | WAX | DF | 1G Concentrates | each | $6 | $6/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | 13TH GHOST | WAX | DF | 1G Concentrates | each | $6 | $6/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | BHO | 3.5G | Pink Champagne Concentrates | each | $25 | $7.14/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | BHO | 3.5G | Blackberry OG Kush Concentrates | each | $25 | $7.14/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | BHO | 3.5G | Maui Wowie Concentrates | each | $25 | $7.14/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | BHO | 3.5G | The Original Z Concentrates | each | $25 | $7.14/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | BHO | 2G | Blackberry OG Kush Concentrates | each | $15 | $7.50/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | BHO | 2G | The Original Z Concentrates | each | $15 | $7.50/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | BHO | 2G | Frozen Runtz Concentrates | each | $15 | $7.50/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | BHO | 2G | Citral Glue Concentrates | each | $15 | $7.50/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | BHO | 2G | Cherry Sundae Concentrates | each | $15 | $7.50/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | SURF NINJA | WAX | DF | 1G Concentrates | each | $8 | $8/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | PINK PELLIGRINO | CURED RESIN | DF | 1G Concentrates | each | $8 | $8/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | PEANUT BUTTER PIE | WAX | DF | 1G Concentrates | each | $8 | $8/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | OKLAHOMA SUNSET | CRUMBLE | DF | 1G Concentrates | each | $8 | $8/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | DESIGNER ROLEX | CURED RESIN | DF | 1G Concentrates | each | $8 | $8/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | MULE FUEL | CURED RESIN | DF | 1G Concentrates | each | $8 | $8/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | BEACH BREEZE | LIVE RESIN | MLT | 2G Concentrates | each | $18 | $9/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Smack | Concentrate | Hybrid | OG Kush | 2g Concentrates | each | $20 | $10/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | LAUGHING BUDDHA | 3G Live Resin Dispo Concentrates | each | $35 | $11.67/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | FERGALICIOUS | BLAST HASH | LIVE RESIN | MLT | 1G Concentrates | each | $12 | $12/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | FUNK CAKE | BLAST HASH | LIVE RESIN | MLT | 1G Concentrates | each | $12 | $12/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | MONKEY FRUIT | BLAST HASH | LIVE RESIN | MLT | 1G Concentrates | each | $12 | $12/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | CAPITAL OZARKS | BLAST HASH | LIVE RESIN | MLT | 1G Concentrates | each | $12 | $12/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Dr Dank | Glazed Cherries | Moonrock Blunt | 1g Concentrates | each | $15 | $15/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Dr Dank | Grape Drip | Moonrock Blunt | 1g Concentrates | each | $15 | $15/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Altus concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Altus price: $7.50 per gram (middle of $4.29–$16.50). That works out to about $26.25 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Altus publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Altus price data: cheapest weed in Altus, cheap ounces, Altus flower price index, Altus deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.