Cheapest infused pre-rolls in Altus, OK
Cheapest right now: Space Walker Infused Pre Roll 2G at Reefer Joe's — $5 ($2.50 per gram)
10 comparable infused pre-rolls listings at 1 Altus dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Space Walker Infused Pre Roll 2G Infused Pre-rolls | each | $5 | $2.50/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Classic OG Infused Pre Roll 2G Infused Pre-rolls | each | $10 | $5/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Waui Guava Infused Pre Roll 2G Infused Pre-rolls | each | $10 | $5/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Raspberry Burst Infused Pre Roll 2G Infused Pre-rolls | each | $10 | $5/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Juicy Mango 2 gram Pre roll Infused Pre-rolls | each | $10 | $5/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Presidential Moon Rock Preroll - Waui (1g) Presidential · Infused Pre-rolls | each | $6 | $6/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Dr. Dank | Charlie Sheen | Moonrock Pre-Roll | 1.5g Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Dr Dank | Dragonfruit | Moonrock Pre-Roll | 1.5g Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Dr Dank | Candy Apple | Moonrock Pre-Roll | 1.5g Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Reefer Joe's Altus · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Altus infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Altus price: $5.50 per gram (middle of $4.75–$6.83). That works out to about $19.25 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Altus publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Altus price data: cheapest weed in Altus, cheap ounces, Altus flower price index, Altus deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.