Cheapest weed in Arcadia, OK
378 Arcadia menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Arcadia
See all flower prices →Cheapest right now: The Daily Grind - GG4 - Indica - Smalls 28g at Dispensary Near Me — $44.54 ($1.59 per gram) · 55 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Daily Grind - GG4 - Indica - Smalls 28g Flower | each | $44.54 | $1.59/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | The Daily Grind - Gelato 45 - Indica -Smalls 28g Flower | each | $44.54 | $1.59/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | The Daily Grind - Gumbo - Indica - Smalls 28g Flower | each | $44.54 | $1.59/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | The Daily Grind - Lemon Cherry Runtz - Hybrid - Smalls - 28g Flower | each | $44.54 | $1.59/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gelato #41 Popcorn - 14g Method · Flower | each | $26.73 | $1.91/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | $65 Oz. - Glitter Bomb - Smalls Flower | each | $57.91 | $2.07/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | $65 Oz. - Kobe - Smalls Flower | each | $57.91 | $2.07/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pre-Packaged Half Ounce Flower - Candy Fumes - 14g Flower | each | $33.41 | $2.39/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Arcadia
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Zodiaq | Mai Tai | Cartridge | 1g at Dispensary Near Me — $4.45 ($4.45 per gram) · 136 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zodiaq | Mai Tai | Cartridge | 1g Zodiaq · Vape Pens | each | $4.45 | $4.45/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Zodiaq | Blue Dream | Cartridge | 1g Zodiaq · Vape Pens | each | $4.45 | $4.45/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Zodiaq | Cartridge | Hybrid | Sagittarius - Kiwi Cookies | 1g Vape Pens | each | $4.45 | $4.45/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Zodiaq | Cartridge | Sativa | Aquarius - Very Berry | 1g Vape Pens | each | $4.45 | $4.45/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Zodiaq | Cartridge | Sativa | Virgo - Pink Pineapple | 1g Vape Pens | each | $4.45 | $4.45/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Zodiaq | Fruit Loops | Cartridge | 1g Zodiaq · Vape Pens | each | $4.45 | $4.45/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Zodiaq | Orange Pineapple | Cartridge | 1g Zodiaq · Vape Pens | each | $4.45 | $4.45/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bendii - The Line Up - 5pk Carts Vape Pens | each · 5-pack | $26.73 | $5.35/piece | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Arcadia
See all edibles prices →Cheapest right now: Edify 5000mg THC Dark Chocolate Bar at Dispensary Near Me — $26.73 ($0.53 per 100mg of THC) · 54 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Edify 5000mg THC Dark Chocolate Bar Edibles | each · 5000mg THC | $26.73 | $0.53/100mg THC | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Edible - Day Changers - 2500mg THC Sativa Watermelon Gummy 10ct 710Trading · Edibles | each · 10-pack · 2500mg THC | $16.04 | $0.64/100mg THC | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Daychangers | Edible | Citrus Splash | 2500mg:10ct Edibles | each · 10-pack · 2500mg THC | $16.04 | $0.64/100mg THC | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Kush Cube -SINGLE- 1000mg THC - Groovy Green Apple 710Trading · Edibles | each · 1000mg THC | $7.13 | $0.71/100mg THC | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Kush Cube -SINGLE- 1000mg THC - Mighty Mango 710Trading · Edibles | each · 1000mg THC | $7.13 | $0.71/100mg THC | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Kush Cube -SINGLE- 1000mg THC - Peachy Paradise 710Trading · Edibles | each · 1000mg THC | $7.13 | $0.71/100mg THC | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kush Cube -SINGLE- 1000mg THC - Stoned Strawberry 710Trading · Edibles | each · 1000mg THC | $7.13 | $0.71/100mg THC | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hy-Cube Gummy 1000mg - Peach Edibles | each · 1000mg THC | $7.13 | $0.71/100mg THC | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Arcadia
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: ICE PICK 2PACK- SHERBOTTI (Hybrid Blend) at Dispensary Near Me — $5.34 ($2.67 per piece) · 133 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ICE PICK 2PACK- SHERBOTTI (Hybrid Blend) Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $5.34 | $2.67/piece | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Ice Pick 2 Pack - TROPIC THUNDER - Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $5.34 | $2.67/piece | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | ICE PICK 2PACK- RIP TIDE (Hybrid Blend) Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $5.34 | $2.67/piece | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Aura - Juicy Mango Infused Pre Roll 2G Infused Pre-rolls | each | $7.13 | $3.56/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Rockstars | Infused | Hybrid | Melon Madness | 1.2g Infused Pre-rolls | each | $4.45 | $3.71/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Rockstars | Infused | Sativa | Honey Dew | 1.2g Infused Pre-rolls | each | $4.45 | $3.71/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Rockstars | Infused | Hybrid | Apples & Bananas | 1.2g Infused Pre-rolls | each | $4.45 | $3.71/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Rockstars | Infused | Hybrid | Pina Colada | 1.2g Infused Pre-rolls | each | $4.45 | $3.71/g | Dispensary Near Me Arcadia · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Arcadia flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Arcadia →Discounted items across Arcadia menus, newest first.
Best dispensaries in Arcadia →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.