Cheapest concentrates in Broken Bow, OK
Cheapest right now: JKJ Baller Jar Skadouche 28g at Nova Cannabis Company — $70 ($2.50 per gram)
93 comparable concentrates listings at 1 Broken Bow dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JKJ Baller Jar Skadouche 28g Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | JKJ Baller Jar Gas Light 28g Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | JKJ Baller Jar Darkside 28g Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | JKJ Baller Jar Bouncie 28g Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | JKJ Baller Jar Sugma 28g Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grizzly Baller Jar African Gnar Gnar 28g Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | JKJ Baller Jar Bluey 28g Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grizzly Baller Jar Mystical Muffins 28g Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Grizzly Baller Jar Cry Baby 28g Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | big x mintz | Solvent | 28g JKJ Processing · Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Grizzly Baller Jar Metrc Mintz 28g Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | JKJ Baller Jar Puffer 28g Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Grizzly Baller Jar PHB Runtz 28g Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Grizzly Baller Jar Tool Kush 28g Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | JKJ Hellcat Mintz 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | JKJ Bouncie 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | JKJ Darkside 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | JKJ Galactic Socks 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | JKJ Ghost 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | JKJ Brandons Fountain 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | JKJ Bum Mintz 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | JKJ Apple Kush 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | JKJ Sugma 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | JKJ Squealer 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | JKJ Puffer 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | JKJ Porch Pirate 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | JKJ Party Crasher 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | JKJ Lemon Cherry Garlic 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | JKJ King Goo 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | JKJ Ho's 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | JKJ Hairy Cloth 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | JKJ Bluey 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Zodiaq Unicorn Poop 3.5g Concentrates | each | $17 | $4.86/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Zodiaq | Storman Normandy | Rosin | 3.5g Zodiaq · Concentrates | each | $17 | $4.86/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Zodiaq Baby Bottle 3.5g Concentrates | each | $17 | $4.86/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Zodiaq Bonding Glue 3.5g Concentrates | each | $17 | $4.86/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | 77 Extracts Southern Cobbler 1g Concentrates | each | $5 | $5/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 77 Extracts White Water 1g Concentrates | each | $5 | $5/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | 77 Extracts Time Stopper 1g Concentrates | each | $5 | $5/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | 77 Extracts GG4 1g Concentrates | each | $5 | $5/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Broken Bow concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Broken Bow price: $5 per gram (middle of $2.50–$20). That works out to about $17.50 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Broken Bow publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Broken Bow price data: cheapest weed in Broken Bow, cheap ounces, Broken Bow flower price index, Broken Bow deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.