Cheapest infused pre-rolls in Broken Bow, OK
Cheapest right now: Grizzly WOW Zushi Pie Infused 28 pack at Nova Cannabis Company — $30 ($1.07 per piece)
53 comparable infused pre-rolls listings at 1 Broken Bow dispensaries · ranked per piece · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grizzly WOW Zushi Pie Infused 28 pack Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $30 | $1.07/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Grizzly WOW Starlight Express Infused 28 pack Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $30 | $1.07/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grizzly WOW Dogg Pound Infused 28 pack Infused Pre-rolls | each · 28-pack | $30 | $1.07/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Area 52 Strawberry Fizz Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Area 52 Poppin Bottlez Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Area 52 Candy Fumes Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Area 52 Jealousy Infused Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Area 52 Pie Scream Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Area 52 Pink Panties Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Area 52 Dantes Inferno Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Area 52 Alien Rock Candy Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Area 52 Bananaconda Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Area 52 Blueberry Cruffin Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Area 52 Flower Power Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Area 52 Grape Sorbet Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Area 52 Smurf Shit Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Area 52 Acapulco Gold Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Area 52 Wedding Fuel Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Area 52 Sugar Plum Preroll Infused Pre-rolls | each | $2 | $2/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Country Cannabis Minis Blackberry Kush 5pk Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $12 | $2.40/piece | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Banana Hammock | Prism Infused Joint | 1.5g Cure Injoy · Infused Pre-rolls | each | $8 | $5.33/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Pajama Mama | Prism Infused Joint | 1.5g Cure Injoy · Infused Pre-rolls | each | $8 | $5.33/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Vader OG | Prism Infused Joint | 1.5g Cure Injoy · Infused Pre-rolls | each | $8 | $5.33/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Twisted Tangerine | Prism Infused Joint | 1.5g Cure Injoy · Infused Pre-rolls | each | $8 | $5.33/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Grape Escape | Prism Infused Joint | 1.5g Cure Injoy · Infused Pre-rolls | each | $8 | $5.33/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Hoochie Coochie | Prism Infused Joint | 1.5g Cure Injoy · Infused Pre-rolls | each | $8 | $5.33/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Guava Licious | Prism Infused Joint | 1.5g Cure Injoy · Infused Pre-rolls | each | $8 | $5.33/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Berry Electric | Prism Infused Joint | 1.5g Cure Injoy · Infused Pre-rolls | each | $8 | $5.33/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Emerald City | Prism Infused Joint | 1.5g Cure Injoy · Infused Pre-rolls | each | $8 | $5.33/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Lemon The Dream | Prism Infused Joint | 1.5g Cure Injoy · Infused Pre-rolls | each | $8 | $5.33/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Moon Dust Doggies Forbidden Passion 3.5g Infused Pre-rolls | each | $20 | $5.71/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Moon Dust Doggies Blue Razz Burst 3.5g Infused Pre-rolls | each | $20 | $5.71/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Moon Dust Doggies Cosmic Apple 3.5g Infused Pre-rolls | each | $20 | $5.71/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Moon Rock | Killer Kiwi | Infused Joint | 0.7g each | 5pk MOON DUST · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $20 | $5.71/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Moon Dust Doggies Strawberry Sunrise 3.5g Infused Pre-rolls | each | $20 | $5.71/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Moon Dust Doggies Red White & Glue 3.5g Infused Pre-rolls | each | $20 | $5.71/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Moon Dust Doggies Guava Sherb 3.5g Infused Pre-rolls | each | $20 | $5.71/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Moon Dust Doggies GMO Berries 3.5g Infused Pre-rolls | each | $20 | $5.71/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Dragon Fruit | Mini Infused Pre-Roll | 2G | 5pk Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $12 | $6/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Pineapple Express | Mini Infused Pre-Roll | 2G | 5pk Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $12 | $6/g | Nova Cannabis Company Broken Bow · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Broken Bow infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Broken Bow price: $5.71 per gram (middle of $5.33–$6).
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Broken Bow publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Broken Bow price data: cheapest weed in Broken Bow, cheap ounces, Broken Bow flower price index, Broken Bow deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.