Cheapest weed in Catoosa, OK
790 Catoosa menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Catoosa
See all flower prices →Cheapest right now: Heartland Farms ($20/Oz) | Prepacked 28g | WEDDING PIE at House of Dank Route 66 — $20 ($0.71 per gram) · 166 comparable items at 2 stores
Cheapest carts & vapes in Catoosa
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Berry Blue | Cartridge | 1g at Mango Cannabis Medical Marijuana Dispensary Catoosa — $4.99 ($4.99 per gram) · 86 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Berry Blue | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $4.99 | $4.99/g | Mango Cannabis Medical Marijuana Dispensary Catoosa Catoosa · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | HITTERZ | 2G Disposable | RAINBOW BELT Vape Pens | each | $15 | $7.50/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | HITTERZ | 2G Disposable | JELLY RANCHER Vape Pens | each | $15 | $7.50/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | HITTERZ | 2G Disposable | ORANGE TSUNAMI Vape Pens | each | $15 | $7.50/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | BWAB | 1G Cartridge | CAFE RACER Vape Pens | each | $8 | $8/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | BWAB | 1G Cartridge | SOUR DUBB Vape Pens | each | $8 | $8/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cloud Z | Live Resin Cart (1G) | BANANA MANGO Vape Pens | each | $8 | $8/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cloud Z | Live Resin Cart (1G) | CANDY APPLE Vape Pens | each | $8 | $8/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Catoosa
See all edibles prices →Cheapest right now: Silver Fox | 1000mg Gummies | STRAWBERRY at House of Dank Route 66 — $10 ($1 per 100mg of THC) · 86 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Silver Fox | 1000mg Gummies | STRAWBERRY Edibles | each · 1000mg THC | $10 | $1/100mg THC | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Silver Fox | 1000mg Gummies | BLACK CHERRY Edibles | each · 1000mg THC | $10 | $1/100mg THC | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Silver Fox | 1000mg Gummies | BLUE RASPBERRY Edibles | each · 1000mg THC | $10 | $1/100mg THC | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Silver Fox | 1000mg Gummies | GRAPE Edibles | each · 1000mg THC | $10 | $1/100mg THC | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Silver Fox | 1000mg Gummies | MANGO Edibles | each · 1000mg THC | $10 | $1/100mg THC | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Silver Fox | 1000mg Gummies | PEACH Edibles | each · 1000mg THC | $10 | $1/100mg THC | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Silver Fox | 1000mg Gummies | STRAWMELON Edibles | each · 1000mg THC | $10 | $1/100mg THC | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Silver Fox | 1000mg Gummies | WATERMELON Edibles | each · 1000mg THC | $10 | $1/100mg THC | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Catoosa
See all concentrates prices →Cheapest right now: F5 Farms | Nutter Butter | Cured Resin Concentrate | 1g at House of Dank Route 66 — $5 ($5 per gram) · 27 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | F5 Farms | Nutter Butter | Cured Resin Concentrate | 1g F5 Farms · Concentrates | each | $5 | $5/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | F5 Farms | Frankenstein | Cured Resin Concentrate | 1g F5 Farms · Concentrates | each | $5 | $5/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | F5 Farms | Elvis' Sandwich | Cured Resin Concentrate | 1g F5 Farms · Concentrates | each | $5 | $5/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Arctic Extracts | 1g Cured Resin | TUNNEL VISION Concentrates | each | $10 | $10/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Arctic Extracts | 1g Cured Resin | DEATH STAR Concentrates | each | $10 | $10/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Apple Tartz | Solvent | 1g Concentrates | each | $10 | $10/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Arctic Extracts | 1g Cured Resin | ICE CREAM CAKE Concentrates | each | $10 | $10/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Arctic Extracts | 1g Cured Resin | SOUR TANGIE Concentrates | each | $10 | $10/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Catoosa
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Bricks | 1G Pre-Roll | SUPER RUNTZ at House of Dank Route 66 — $2 ($2 per gram) · 81 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bricks | 1G Pre-Roll | SUPER RUNTZ Pre-rolls | each | $2 | $2/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bricks | 1G Pre-Roll | PINK RUNTZ Pre-rolls | each | $2 | $2/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bricks | 1G Pre-Roll | PEACH PIE Pre-rolls | each | $2 | $2/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bricks | 1G Pre-Roll | GG4 Pre-rolls | each | $2 | $2/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bricks | 1G Pre-Roll | GELATO CAKE Pre-rolls | each | $2 | $2/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bricks | 1G Pre-Roll | APPLE JAX FRITTER Pre-rolls | each | $2 | $2/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Area 52 | 1G PreRoll | THE SHOCKER Pre-rolls | each | $2 | $2/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Area 52 | 1G PreRoll | TEQUILA SUNRISE Pre-rolls | each | $2 | $2/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Catoosa
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: 28g 28pk Pineapple Express Preroll Pack Rockstars at Mango Cannabis Medical Marijuana Dispensary Catoosa — $23.99 ($0.86 per piece) · 344 comparable items at 2 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Catoosa flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Catoosa →Discounted items across Catoosa menus, newest first.
Best dispensaries in Catoosa →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.