| 1 | Berry Blue | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $4.99 | $4.99/g | Mango Cannabis Medical Marijuana Dispensary Catoosa Catoosa · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | HITTERZ | 2G Disposable | RAINBOW BELT Vape Pens | each | $15 | $7.50/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | HITTERZ | 2G Disposable | JELLY RANCHER Vape Pens | each | $15 | $7.50/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | HITTERZ | 2G Disposable | ORANGE TSUNAMI Vape Pens | each | $15 | $7.50/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | BWAB | 1G Cartridge | CAFE RACER Vape Pens | each | $8 | $8/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | BWAB | 1G Cartridge | SOUR DUBB Vape Pens | each | $8 | $8/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cloud Z | Live Resin Cart (1G) | BANANA MANGO Vape Pens | each | $8 | $8/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cloud Z | Live Resin Cart (1G) | CANDY APPLE Vape Pens | each | $8 | $8/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Cloud Z | Live Resin Cart (1G) | ANIMAL MINTS Vape Pens | each | $8 | $8/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cloud Z | Live Resin Cart (1G) | DEVILZ MANGO Vape Pens | each | $8 | $8/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Cloud Z | Live Resin Cart (1G) | VANILLA KUSH Vape Pens | each | $8 | $8/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Cloud Z | Live Resin Cart (1G) | APPLE FRITTER Vape Pens | each | $8 | $8/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cloud Z | Live Resin Cart (1G) | CHEEZE N CHONG Vape Pens | each | $8 | $8/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Freshies | Fresh To Death 2G Disposable Vape | CHERRY FRITTER Vape Pens | each | $20 | $10/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Freshies | Fresh To Death 2G Disposable Vape | PEACH Vape Pens | each | $20 | $10/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Freshies | Fresh To Death 2G Disposable Vape | MAUI MANGO Vape Pens | each | $20 | $10/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Delight | 2G Disposable | MANGO MADNESS Vape Pens | each | $20 | $10/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Delight | 2G Disposable | TRUFFLE CAKE Vape Pens | each | $20 | $10/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Delight | 2G Disposable | TROPICAL BURST Vape Pens | each | $20 | $10/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Delight | 2G Disposable | ORANGE CREAMSICLE Vape Pens | each | $20 | $10/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Freshies | Fresh To Death 2G Disposable Vape | BLUEBERRY MUFFIN Vape Pens | each | $20 | $10/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Freshies | Fresh To Death 2G Disposable Vape | FORBIDDEN FRUIT Vape Pens | each | $20 | $10/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | 1g Lemon Cake Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | 1g Red Cream Soda Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | 1g Purple Nerds Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | 1g Purple Gorilla Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | 1g Panama Red Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | 1g Maui Wowie Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | 1g Low Tide Lime Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | 1g Runtz Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | 1g Wedding Cake Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | 1g LA Pop Rocks Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Now N Later | Cartridge | 1g | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | 1g Key Lime Pie Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | 1g Grape Swell Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | 1g Granddaddy Purple Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | 1g Gorilla Glue #4 Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 1g Ecto Cooler Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | 1g Cured Resin Cartridge Durban Poison | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | 1g Bomb Pop Cartridge | each | $15 | $15/g | House of Dank Route 66 Catoosa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |