Cheapest weed in Chouteau, OK
284 Chouteau menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Chouteau
See all flower prices →Cheapest right now: Skunky Monkey - EXOTIC Shake OZ - Citrus Gelato Cake at Chouteau House of Fire — $20 ($0.71 per gram) · 53 comparable items at 1 stores
Cheapest carts & vapes in Chouteau
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Sesh Pack - Blue Razz - 2g Cart at Chouteau House of Fire — $18 ($9 per gram) · 57 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sesh Pack - Blue Razz - 2g Cart Vape Pens | 2 g | $18 | $9/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sesh Pack - Sour Apple - 2g Cart Vape Pens | 2 g | $18 | $9/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grape Ape Cartridge - 1g Boro Family Farms · Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | GG4 - Distillate Cart - 1g Boro Family Farms · Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Electric Kool Aid | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sweet Melon | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sour Patch Punch | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Stoners - 2g Disposable - Blue Nerdz Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Chouteau
See all edibles prices →Cheapest right now: Dark Chocolate RSO | Chocolates | 1000mg/ea at Chouteau House of Fire — $15 ($1.50 per 100mg of THC) · 44 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dark Chocolate RSO | Chocolates | 1000mg/ea Edibles | each · 1000mg THC | $15 | $1.50/100mg THC | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Edify - Dark Mint 1000MG Edibles | each · 1000mg THC | $15 | $1.50/100mg THC | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Edify - Strawberries & Cream 1000MG Edibles | each · 1000mg THC | $15 | $1.50/100mg THC | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Edify - Cookies & Cream 1000MG Edibles | each · 1000mg THC | $15 | $1.50/100mg THC | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Edify - Milk Chocolate 1000MG Edibles | each · 1000mg THC | $15 | $1.50/100mg THC | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Moon Dust | Strawberry Gummies | 2000mg | 20ct | 100mg/ea MOON DUST · Edibles | each · 20-pack · 2000mg THC | $30 | $1.50/100mg THC | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Moon Dust | Peach Nano Gummies | 2000mg | 20ct | 100mg/ea MOON DUST · Edibles | each · 20-pack · 2000mg THC | $30 | $1.50/100mg THC | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Moon Dust - Nano Gummies 2000mg - Strawberry Edibles | each · 2000mg THC | $30 | $1.50/100mg THC | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Chouteau
See all concentrates prices →Cheapest right now: Venom - 7g Baller - PHB Runtz at Chouteau House of Fire — $25 ($3.57 per gram) · 37 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Venom - 7g Baller - PHB Runtz Concentrates | quarter | $25 | $3.57/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | OG - 7g Baller Jar - Afghan Kush Concentrates | quarter | $25 | $3.57/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | OG - 7g Baller Jar - Bomb Badder Concentrates | quarter | $25 | $3.57/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Smoke Foo - 7g Baller Jar - Melonade Concentrates | quarter | $25 | $3.57/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Smoke Foo - 7g Baller Jar - Purp Slushie Concentrates | quarter | $25 | $3.57/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Smoke Foo - 7g Baller Jar - SFV OG Concentrates | quarter | $25 | $3.57/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Venom - 7g Baller - OKCTL Punch Concentrates | quarter | $25 | $3.57/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Venom - 7g Baller - Goldie Locks Concentrates | quarter | $25 | $3.57/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Chouteau
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: MAGIC CITY - PREROLLS - SOLD HERE ONLY!! at Chouteau House of Fire — $30 ($1.07 per gram) · 8 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MAGIC CITY - PREROLLS - SOLD HERE ONLY!! Pre-rolls | ounce | $30 | $1.07/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Skunky Monkey - Laughing Gas - 1g Preroll Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Skunky Monkey - Smackin' Pie - 1g Preroll Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Skunky Monkey - Kush and OJ - 1g Preroll Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Skunky Monkey - Ice Cream Cake - 1g Preroll Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Skunky Monkey - Ice Bath OG - 1g Preroll Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Skunky Monkey - Banana Smackz - 1g Preroll Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Skunky Monkey - Lemon Pie - 1g Preroll Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Chouteau
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Cartel - Wild Berry Poptart - 8.4g Infused Preroll 7 Pack at Chouteau House of Fire — $35 ($4.17 per gram) · 85 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartel - Wild Berry Poptart - 8.4g Infused Preroll 7 Pack Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $35 | $4.17/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cartel Oil Co | Washington Apple | Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $35 | $4.17/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Panama Red | Infused Mini | 0.7g Lawn Darts · Infused Pre-rolls | 7/10 g | $5 | $5/piece | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Acapulco Gold | Infused Mini | 0.7g Lawn Darts · Infused Pre-rolls | 7/10 g | $5 | $5/piece | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Apricot Jelly | Infused Mini | 0.7g Lawn Darts · Infused Pre-rolls | 7/10 g | $5 | $5/piece | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blackberry Lemonade | Infused Mini | 0.7g Lawn Darts · Infused Pre-rolls | 7/10 g | $5 | $5/piece | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blue Cheese | Infused Mini | 0.7g Lawn Darts · Infused Pre-rolls | 7/10 g | $5 | $5/piece | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bomb Pop | Infused Mini | 0.7g Lawn Darts · Infused Pre-rolls | 7/10 g | $5 | $5/piece | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Chouteau flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Chouteau →Discounted items across Chouteau menus, newest first.
Best dispensaries in Chouteau →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank pre-rolls (8 items at 1 store) in Chouteau — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.