Cheapest carts & vapes in Chouteau, OK
Cheapest right now: Sesh Pack - Blue Razz - 2g Cart at Chouteau House of Fire — $18 ($9 per gram)
57 comparable vape pens listings at 1 Chouteau dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sesh Pack - Blue Razz - 2g Cart Vape Pens | 2 g | $18 | $9/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sesh Pack - Sour Apple - 2g Cart Vape Pens | 2 g | $18 | $9/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grape Ape Cartridge - 1g Boro Family Farms · Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | GG4 - Distillate Cart - 1g Boro Family Farms · Vape Pens | gram | $10 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Electric Kool Aid | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sweet Melon | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sour Patch Punch | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Stoners - 2g Disposable - Blue Nerdz Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Passion Fruit | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | OG Kush | Disposable | 5g Vape Pens | 5 g | $50 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | granddaddy purp | Disposable | 5g Vape Pens | 5 g | $50 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Unicorn Piss | Disposable | 5g Vape Pens | 5 g | $50 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Strawberry Shortcake | Disposable | 5g Vape Pens | 5 g | $50 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Watermelon | Disposable | 5g Vape Pens | 5 g | $50 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Blue Dream | Disposable | 5g Vape Pens | 5 g | $50 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Maui Wowie | Disposable | 5g Vape Pens | 5 g | $50 | $10/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Loud Panda - Watermelon Loco - 2G Disposable Loud Panda · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Pineapple Punch | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Pink Panties | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Rainbow Sherbert 11 | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Green Gusherz | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Guava Lava Cake | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Watermelon OG | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Zkittles | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Bubblegum OG | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Blackberry Tart | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Big Kiwi | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Strawnana | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Limenesia | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Super Lemon Haze | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Trop Cherry | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Grape Gasby | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Strawberry Shortcake | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Sour Tangie | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Tiger's Blood | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Unicorn Piss | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Purple Lemonade | AiroX2 - Strain Series | 2g All-in-One Airo Brands · Vape Pens | 2 g · 2-pack | $30 | $15/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Cantaloupe Dream | 2G All In One Device Dime Industries · Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Moon Dust | Apple Motorbreath | Live Resin Disposable | 2g MOON DUST · Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Moon Dust | Blue Razz Burst | Live Resin Disposable | 2g MOON DUST · Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | Chouteau House of Fire Chouteau · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Chouteau vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Chouteau price: $12.50 per gram (middle of $10–$17.50). That works out to about $43.75 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Chouteau publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Chouteau price data: cheapest weed in Chouteau, cheap ounces, Chouteau flower price index, Chouteau deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.