Cheapest weed in Coweta, OK
398 Coweta menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Coweta
See all flower prices →Cheapest right now: Apples & Bananas | Terp 1.69% | Hybrid | Black Cat Farms 28g PP at Flower Tops Dispensary — $34.99 ($1.25 per gram) · 123 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in Coweta
See all edibles prices →Cheapest right now: JEFE Distillate Nano Pouches - Banana Cream - 10 Pouches - 200MG at Flower Tops Dispensary — $18 ($9 per 100mg of THC) · 2 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JEFE Distillate Nano Pouches - Banana Cream - 10 Pouches - 200MG Edibles | each · 200mg THC | $18 | $9/100mg THC | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pineapple Chili Focus Gummies | Gummies | 50.04mg/ea Edibles | each · 50.04mg THC | $14.01 | $28/100mg THC | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Coweta
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Grizzly | WOW | 28G | Royal Honey at Flower Tops Dispensary — $30 ($1.07 per gram) · 273 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grizzly | WOW | 28G | Royal Honey Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Grizzly | WOW | 28G | Mike Tyson Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grizzly | WOW | 28G | Chapos Churros Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grizzly | WOW | 28G | Candy Fumez Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grizzly | WOW | 28G | Panty Soaker Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grizzly | WOW | 28G | Zushi Pie Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grizzly | WOW | 28G | White Cake Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grizzly | WOW | 28G | Wet Wet Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Coweta flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Coweta →Discounted items across Coweta menus, newest first.
Best dispensaries in Coweta →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank edibles (2 items at 1 store) in Coweta — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.