| 1 | Grizzly | WOW | 28G | Royal Honey Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Grizzly | WOW | 28G | Mike Tyson Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grizzly | WOW | 28G | Chapos Churros Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grizzly | WOW | 28G | Candy Fumez Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grizzly | WOW | 28G | Panty Soaker Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grizzly | WOW | 28G | Zushi Pie Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grizzly | WOW | 28G | White Cake Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grizzly | WOW | 28G | Wet Wet Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Grizzly | WOW | 28G | Titty Bounce Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Grizzly | WOW | 28G | Starlight Express Infused Pre-rolls | each | $30 | $1.07/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Terminator OG | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.90 | $2.49/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Crown Royale | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Pure Love | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Red Pop | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | White Bronco | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Wild Berry Poptart | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Clementine | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Hoodwreck | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Silver Train | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Tango Jack | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Wifi OG | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Tigermelon | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Orange Peel | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Lions Gate | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Swayze | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Sunset Sherbet | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Iced Widow | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Gravity | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Grape Cream Cake | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Granddaddy Purple | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Garapples | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Emerald OG | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Big Bud | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Star Stiller | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Planet Sherb | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Pink Acai | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Le Mans | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Gypsy Jax | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Grape Frosty | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Detroit Runtz | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $41.99 | $2.50/g | Flower Tops Dispensary Coweta · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |