Cheapest infused pre-rolls in El Reno, OK
Cheapest right now: WHITE CAKE 28g Infused Pre Roll Packs - WOW Grizzly Cannabis at Root 66 Dispensary — $35 ($1.25 per gram)
114 comparable infused pre-rolls listings at 1 El Reno dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WHITE CAKE 28g Infused Pre Roll Packs - WOW Grizzly Cannabis Infused Pre-rolls | each | $35 | $1.25/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | CEREAL MILK 28g Infused Pre Roll Packs - WOW Grizzly Cannabis Infused Pre-rolls | each | $35 | $1.25/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | STARLIGHT EXPRESS 28g Infused Pre Roll Packs - WOW Grizzly Cannabis Infused Pre-rolls | each | $35 | $1.25/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | ROYAL HONEY 28g Infused Pre Roll Packs - WOW Grizzly Cannabis Infused Pre-rolls | each | $35 | $1.25/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | CHAPOS CHURROS 28g Infused Pre Roll Packs - WOW Grizzly Cannabis Infused Pre-rolls | each | $35 | $1.25/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | TOO FROOTY 28g Infused Pre Roll Packs - WOW Grizzly Cannabis Infused Pre-rolls | each | $35 | $1.25/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | APPLE RUNTZ 28g Infused Pre Roll Packs - WOW Grizzly Cannabis Infused Pre-rolls | each | $35 | $1.25/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GRAND DADDY PURP 28g Infused Pre Roll Packs - WOW Grizzly Cannabis Infused Pre-rolls | each | $35 | $1.25/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | MONEY BALL ONLY ZIPS INFUSED PRE ROLLS 14g Infused Pre-rolls | each | $40 | $2.86/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | GALACTIC JACK ONLY ZIPS INFUSED PRE ROLLS 14g Infused Pre-rolls | each | $40 | $2.86/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | GRAPE RUNTZ ONLY ZIPS INFUSED PRE ROLLS 14g Infused Pre-rolls | each | $40 | $2.86/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | GUSHERS ONLY ZIPS INFUSED PRE ROLLS 14g Infused Pre-rolls | each | $40 | $2.86/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Obsidian OG 3G Blunt WOW Grizzly Cannabis Infused Pre-rolls | each | $12 | $4/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Blue Raz Burst Aura 2g Infused Pre roll Infused Pre-rolls | each | $10 | $5/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Juicy Mango Aura 2g Infused Pre roll Infused Pre-rolls | each | $10 | $5/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | GALACTIC BUTTER GRAMMIES BLUNT (BUBBLE HASH INFUSED) 4G Infused Pre-rolls | each | $22 | $5.50/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | SUPERBOOF GRAMMIES BLUNT (BUBBLE HASH INFUSED) 4G Infused Pre-rolls | each | $22 | $5.50/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | CHERRY WHIP GRAMMIES BLUNT (BUBBLE HASH INFUSED) 4G Infused Pre-rolls | each | $22 | $5.50/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | LEMONAGE GRAMMIES BLUNT (BUBBLE HASH INFUSED) 4G Infused Pre-rolls | each | $22 | $5.50/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | SUN CAKE GRAMMIES BLUNT (BUBBLE HASH INFUSED) 4G Infused Pre-rolls | each | $22 | $5.50/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Huckleberry | Infused Blunt | 2.5G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $14 | $5.60/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Forbidden Fruit | Infused Blunt | 2.5G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $14 | $5.60/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Strawberry Cough | Infused Blunt | 2.5G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $14 | $5.60/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Grape OG | Infused Blunt | 2.5G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $14 | $5.60/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Cantaloupe Haze | Infused Blunt | 2.5G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $14 | $5.60/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Dragon Fruit | Infused Blunt | 2.5G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $14 | $5.60/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Blueberry Lemonade | Infused Blunt | 2.5G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $14 | $5.60/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Watermelon | Infused Blunt | 2.5G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $14 | $5.60/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Blackberry Kush | Infused Blunt | 2.5G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $14 | $5.60/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Banana OG | Infused Blunt | 2.5G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $14 | $5.60/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Pineapple Express | Infused Blunt | 2.5G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $14 | $5.60/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Moon Rock | GMO Berries | Infused Joint | 0.7g each | 5pk MOON DUST · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $20 | $5.71/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Moon Rock | Red White & Glue | Infused Joint | 0.7g each | 5pk MOON DUST · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $20 | $5.71/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Moon Rock | Zour Patch Cough | Infused Joint | 0.7g each | 5pk MOON DUST · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $20 | $5.71/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Moon Rock | Strawnana Gas | Infused Joint | 0.7g each | 5pk MOON DUST · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $20 | $5.71/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Moon Rock | Watermelon Bubblegum | Infused Joint | 0.7g each | 5pk MOON DUST · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $20 | $5.71/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Moon Rock | Cosmic Apple | Infused Joint | 0.7g each | 5pk MOON DUST · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $20 | $5.71/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Moon Rock | Killer Kiwi | Infused Joint | 0.7g each | 5pk MOON DUST · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $20 | $5.71/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Raspberry Cream 1g Diamond Infused Pre-Roll - Boro Farms Infused Pre-rolls | each | $6 | $6/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Shortberry - 1g Infused Pre-Rolls Soluna Farms Infused Pre-rolls | each | $6 | $6/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How El Reno infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical El Reno price: $6 per gram (middle of $2.86–$10). That works out to about $21 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in El Reno publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More El Reno price data: cheapest weed in El Reno, cheap ounces, El Reno flower price index, El Reno deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.