Cheapest carts & vapes in El Reno, OK
Cheapest right now: Clementine - 1g Oil Traderz - Vape 510 at Root 66 Dispensary — $10 ($10 per gram)
101 comparable vape pens listings at 1 El Reno dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Clementine - 1g Oil Traderz - Vape 510 Vape Pens | each | $10 | $10/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 1g Pineapple Express Cartridge - Oil Traderz (Sativa) Oil Traderz · Vape Pens | each | $10 | $10/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 1g Northern Lights Cartridge - Oil Traderz (Indica) Oil Traderz · Vape Pens | each | $10 | $10/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 1g Grape Galaxy Cartridge - Oil Traderz (Indica) Oil Traderz · Vape Pens | each | $10 | $10/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Anchored | Raspberry Slush Disposable | 3g Anchored · Vape Pens | each | $35 | $11.67/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Anchored | Lime Sherbert Disposable | 3g Anchored · Vape Pens | each | $35 | $11.67/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Watermelon Loco | Disposable | 3g Loud Panda · Vape Pens | each | $35 | $11.67/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cherry Frost | CHILL Cartridge | 1g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $15 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Blackberry Kush | REST Cartridge | 1g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $15 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Rocket Pop | REST Cartridge | 1g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $15 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Forbidden Fruit | REST Cartridge | 1g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $15 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Lemon Cherry Gelato | CHILL Cartridge | 1g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $15 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cactus Chiller | CHILL Cartridge | 1g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $15 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Blackwater OG | ENERGY Cartridge | 1g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $15 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | HEADBAND 1G TIMELESS Vape Pens | each | $15 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Jungle Punch | ENERGY Cartridge | 1g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $15 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Wet Dream | ENERGY Cartridge | 1g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $15 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | STRAWNANA 1G 510 TIMELESS CART Vape Pens | each | $15 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | GDP | REST Cartridge | 1g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $15 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Maui Wowie | ENERGY Cartridge | 1g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $15 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Sour Diesel | ENERGY Cartridge | 1g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $15 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Green Gusherz Cure Injoy 2G Disposable Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Skywalker OG Cure Injoy 2G Disposable Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Green Crack | T2 Disposable | 2g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Sour Slushie | Disposable | 2g Loud Panda · Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | GDP | T2 Disposable | 2g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Forbidden Fruit | T2 Disposable | 2g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Forbidden Apple | 2G All In One Device Dime Industries · Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Dime Wedding Cake 2G Disposable Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Dime Watermelon Kush 2G Disposable Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Strawberry Cough | 2G All In One Device Dime Industries · Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Strawberry Cough | ENERGY Disposable | 2g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Dime Tropical Kiwi 2G Disposable Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Dime Pink Rose 2G Disposable Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Dime Cantaloupe Dream 2G Disposable Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Dime Blackberry OG 2G Disposable Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Dime Berry White 2G Disposable Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Cosmic Gushers | Disposable | 2g Loud Panda · Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cherry Frost | CHILL Disposable | 2g Timeless Vapes · Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Super Lemon Haze | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $30 | $15/g | Root 66 Dispensary El Reno · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How El Reno vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical El Reno price: $15 per gram (middle of $15–$15). That works out to about $52.50 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in El Reno publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More El Reno price data: cheapest weed in El Reno, cheap ounces, El Reno flower price index, El Reno deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.