Cheapest weed in Lawton, OK
5,177 Lawton menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Lawton
See all flower prices →Cheapest right now: Good Times Shake Oz at 64 Dispensary — $15 ($0.54 per gram) · 1,127 comparable items at 17 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Good Times Shake Oz Flower | each | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Gumbo Flower | ounce | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Holy Water shake Oz Flower | each | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Kush Shake OZ Flower | each | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Snoop Dogg OG - $15 BUY 3 GET 1 FREE $75 OZ OTD!!! Flower | each | $15 | $0.54/g | INTERSTATE 420 Lawton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Eighths - Forbidden Gelato - Forbidden Gelato - $75 oz OTD!! Flower | each | $15 | $0.54/g | INTERSTATE 420 Lawton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Purple Haze Shake OZ Flower | each | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pop Candy Flower | ounce | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Lawton
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Area 52 | Wild in the Street | Vape Carts | 1g at The Shake Shack — $4.31 ($4.31 per gram) · 1,958 comparable items at 16 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Area 52 | Wild in the Street | Vape Carts | 1g Vape Pens | gram | $4.31 | $4.31/g | The Shake Shack Lawton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Area 52 | Wild in the Street | Vape Carts | 1g Vape Pens | gram | $4.31 | $4.31/g | Sugar Shack Dispensary Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Area 52 | Apricot Sunray | Vape Carts | 1g Vape Pens | gram | $4.31 | $4.31/g | Sugar Shack Dispensary Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Area 52 | Apricot Sunray | Vape Carts | 1g Vape Pens | gram | $4.31 | $4.31/g | The Shake Shack Lawton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Area 52 | Acai | Vape Carts | 1g Vape Pens | gram | $4.31 | $4.31/g | The Shake Shack Lawton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Area 52 | Acai | Vape Carts | 1g Vape Pens | gram | $4.31 | $4.31/g | Sugar Shack Dispensary Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Zodiaq | 1g Cart | Blueberry Biscotti Zodiaq · Vape Pens | gram | $4.99 | $4.99/g | Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Lawton Lawton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Zodiaq | Cran-Apple | Cartridge | 1g Zodiaq · Vape Pens | gram | $4.99 | $4.99/g | Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Lawton Lawton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Lawton
See all edibles prices →Cheapest right now: GSX - Milk Chocolate 1000mg | Chocolates | 10pk | 100mg/ea at Big Chief Collective Cache Road — $5 ($0.50 per 100mg of THC) · 396 comparable items at 12 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GSX - Milk Chocolate 1000mg | Chocolates | 10pk | 100mg/ea Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $5 | $0.50/100mg THC | Big Chief Collective Cache Road Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Green Science | Chocolate Bar | Milk Chocolate | 4200mg Edibles | each · 4200mg THC | $31.03 | $0.74/100mg THC | Sugar Shack Dispensary Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Green Science | Chocolate Bar | Milk Chocolate | 4200mg Edibles | each · 4200mg THC | $31.03 | $0.74/100mg THC | The Shake Shack Lawton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Kush Cube | Blazed Berry | 1000mg Gummy Single (Tax Included) Edibles | each · 1000mg THC | $8 | $0.80/100mg THC | Big Chief Collective Cache Road Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Kush Cube | Peachy Paradise | 1000mg Gummy Single (Tax Included) Edibles | each · 1000mg THC | $8 | $0.80/100mg THC | Big Chief Collective Cache Road Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Kush Cube 1000mg SINGLE Edibles | each · 1000mg THC | $8 | $0.80/100mg THC | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kush Cube | Stoned Strawberry | 1000mg Gummy Single (Tax Included) Edibles | each · 1000mg THC | $8 | $0.80/100mg THC | Big Chief Collective Cache Road Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Kush Cube | Mighty Mango | 1000mg Gummy Single (Tax Included) Edibles | each · 1000mg THC | $8 | $0.80/100mg THC | Big Chief Collective Cache Road Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Lawton
See all concentrates prices →Cheapest right now: JKJ | Bluey | Big Ass Baller | Concentrates | 28g at Sugar Shack Dispensary — $43.10 ($1.54 per gram) · 592 comparable items at 15 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JKJ | Bluey | Big Ass Baller | Concentrates | 28g Concentrates | ounce | $43.10 | $1.54/g | Sugar Shack Dispensary Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | JKJ | Gas Light | Big Ass Baller | Concentrates | 28g Concentrates | ounce | $43.10 | $1.54/g | The Shake Shack Lawton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | JKJ | Darkside | Big Ass Baller | Concentrates | 28g Concentrates | ounce | $43.10 | $1.54/g | The Shake Shack Lawton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | JKJ | Bluey | Big Ass Baller | Concentrates | 28g Concentrates | ounce | $43.10 | $1.54/g | The Shake Shack Lawton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | JKJ | Gas Light | Big Ass Baller | Concentrates | 28g Concentrates | ounce | $43.10 | $1.54/g | Sugar Shack Dispensary Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | JKJ | Darkside | Big Ass Baller | Concentrates | 28g Concentrates | ounce | $43.10 | $1.54/g | Sugar Shack Dispensary Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | JK-HighTide 28G wax Concentrates | each | $64.65 | $2.31/g | Canna Culture Dispensary Lawton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | JKJ-Morning Woodz 28G Wax Concentrates | each | $64.65 | $2.31/g | PRE-ROLL KING Dispensary Lawton · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Lawton
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: [Pre-Roll] Hourglass Extracts Super Runtz 28pk 28g [Hybrid] at American Cannabis Company — $20 ($0.71 per piece) · 263 comparable items at 10 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | [Pre-Roll] Hourglass Extracts Super Runtz 28pk 28g [Hybrid] Pre-rolls | each · 28-pack | $20 | $0.71/piece | American Cannabis Company Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | [Pre-Roll] Hourglass Extracts Tropical Cherry 28pk 28g [Sativa] Pre-rolls | each · 28-pack | $20 | $0.71/piece | American Cannabis Company Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | [Pre-Roll] Hourglass Extracts White Wedding 28pk 28g [Sativa] Pre-rolls | each · 28-pack | $20 | $0.71/piece | American Cannabis Company Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Variety | Joints | 1g | 28pk JKJ Processing · Pre-rolls | ounce · 28-pack | $21.55 | $0.77/piece | Sugar Shack Dispensary Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Variety | Joints | 1g | 28pk JKJ Processing · Pre-rolls | ounce · 28-pack | $21.55 | $0.77/piece | The Shake Shack Lawton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | [Pre-Roll] Pressure Cherry Pie 28pk 28g [Indica] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | [Pre-Roll] Pressure Permanent Marker 28pk 28g [Hybrid] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | [Pre-Roll] Pressure Mimosa 28pk 28g [Sativa] Pre-rolls | each · 28-pack | $28 | $1/g | American Cannabis Company Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Lawton
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: ATF | Infused Joints | 1g each | 5pk at Big Chief Collective Cache Road — $3 ($0.60 per piece) · 801 comparable items at 15 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ATF | Infused Joints | 1g each | 5pk Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $3 | $0.60/piece | Big Chief Collective Cache Road Lawton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | CoCo Melon OZ Bag $40 Infused Pre-rolls | each | $40 | $1.43/g | INTERSTATE 420 Lawton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Stinger 5G El Timmay Infused 5 Pck ($8 tax incl.) Infused Pre-rolls | each | $8 | $1.60/g | Canna Cure Dispensary Lawton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Stinger Maple Bar 28G Infused Pack ($45 OTD) Infused Pre-rolls | each | $45 | $1.61/g | Canna Cure Dispensary Lawton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Apples & Bananas OZ BAG 28g Infused Pre-rolls ($45 Tax Incl.) Infused Pre-rolls | each | $45 | $1.61/g | Canna Cure Dispensary Lawton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Stinger Mangolope 28g Infused Pre-rolls ($45 Tax Incl.) Infused Pre-rolls | each | $45 | $1.61/g | Canna Cure Dispensary Lawton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Stinger Blood Orange oz 28g Infused Pre-rolls ($45 Tax Incl.) Infused Pre-rolls | each | $45 | $1.61/g | Canna Cure Dispensary Lawton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Stinger 28g Pack Russian Cream Infused Pre-Roll ($45 Tax Incl.) Infused Pre-rolls | each | $45 | $1.61/g | Canna Cure Dispensary Lawton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Lawton flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Lawton →Discounted items across Lawton menus, newest first.
Best dispensaries in Lawton →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.