Cheapest flower in Lawton, OK
Cheapest right now: Good Times Shake Oz at 64 Dispensary — $15 ($0.54 per gram)
1,127 comparable flower listings at 17 Lawton dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Good Times Shake Oz Flower | each | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Gumbo Flower | ounce | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Holy Water shake Oz Flower | each | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Kush Shake OZ Flower | each | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Snoop Dogg OG - $15 BUY 3 GET 1 FREE $75 OZ OTD!!! Flower | each | $15 | $0.54/g | INTERSTATE 420 Lawton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Eighths - Forbidden Gelato - Forbidden Gelato - $75 oz OTD!! Flower | each | $15 | $0.54/g | INTERSTATE 420 Lawton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Purple Haze Shake OZ Flower | each | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pop Candy Flower | ounce | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Aunt Mary Shake OZ Flower | each | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | candy gas Flower | ounce | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Chuck Norris Shake OZ Flower | each | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Dutchess Shake OZ Flower | each | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Designer Lungz Shake OZ Flower | each | $15 | $0.54/g | 64 Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | FREEDOM RD Trim - Kush Mints - 28g Flower | each | $17.23 | $0.62/g | PRE-ROLL KING Dispensary Lawton · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | FREEDOM- Trim - Black Cherry Gelato - 28g Flower | each | $17.23 | $0.62/g | PRE-ROLL KING Dispensary Lawton · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | ONLY ZIPS-HYB-White Gushers-1oz Flower | each | $17.23 | $0.62/g | PRE-ROLL KING Dispensary Lawton · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | ONLY ZIPS-HYB-Zelato-1oz Flower | each | $17.23 | $0.62/g | Canna Culture Dispensary Lawton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | ONLY ZIPS-HYB-Zelato-1oz Flower | each | $17.23 | $0.62/g | PRE-ROLL KING Dispensary Lawton · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | FREEDOM- Trim - Black Cherry Gelato - 28g Flower | each | $17.23 | $0.62/g | Canna Culture Dispensary Lawton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | FREEDOM RD Trim - Kush Mints - 28g Flower | each | $17.23 | $0.62/g | Canna Culture Dispensary Lawton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | ONLY ZIPS-HYB-White Gushers-1oz Flower | each | $17.23 | $0.62/g | Canna Culture Dispensary Lawton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Shake Oz - Apple Tartz Flower | each | $17.24 | $0.62/g | PRE-ROLL KING Dispensary Lawton · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | FREEDOM-Trim - Reddi-Whip - 28g Flower | each | $17.24 | $0.62/g | PRE-ROLL KING Dispensary Lawton · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | FREEDOM- Trim - Sherbcake x Trop Cookies - 28g Flower | each | $17.24 | $0.62/g | PRE-ROLL KING Dispensary Lawton · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | FREEDOM RD Trim - Super Boof - 28g Flower | each | $17.24 | $0.62/g | Canna Culture Dispensary Lawton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Shake Oz - Jelly Truffle Flower | each | $17.24 | $0.62/g | Canna Culture Dispensary Lawton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | FREEDOM RD Trim - Super Boof - 28g Flower | each | $17.24 | $0.62/g | PRE-ROLL KING Dispensary Lawton · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Shake Oz - Apple Tartz Flower | each | $17.24 | $0.62/g | Canna Culture Dispensary Lawton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | FREEDOM-Trim - Reddi-Whip - 28g Flower | each | $17.24 | $0.62/g | Canna Culture Dispensary Lawton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Shake Oz - Jelly Truffle Flower | each | $17.24 | $0.62/g | PRE-ROLL KING Dispensary Lawton · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | FREEDOM- Trim - Sherbcake x Trop Cookies - 28g Flower | each | $17.24 | $0.62/g | Canna Culture Dispensary Lawton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Top Shelf Shake - Purple Chem Kush Gardens · Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Hooties Enchanted Garden Lawton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Top Shelf Shake - Blueberry Muffin Kush Gardens · Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Sour Kush Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Top Shelf Shake - Bubblegum Kush Gardens · Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Sour Kush Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Top Shelf Shake - Candy Chrome Kush Gardens · Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Sour Kush Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Top Shelf Shake - Georgia Pie Kush Gardens · Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Sour Kush Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Top Shelf Shake - GMO Kush Gardens · Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Sour Kush Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Top Shelf Shake - Grape Glazed Kush Gardens · Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Sour Kush Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Top Shelf Shake - Honey Gas Kush Gardens · Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Sour Kush Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Top Shelf Shake - LA Kush Cake Kush Gardens · Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Sour Kush Dispensary Lawton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Lawton flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Lawton price: $4.93 per gram (middle of $1.54–$15). That works out to about $17.25 an eighth.
- 89.5% of priced flower listings in Lawton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Lawton price data: cheapest weed in Lawton, cheap ounces, Lawton flower price index, Lawton deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.