Cheapest concentrates in Miami, OK
Cheapest right now: ARCTIC - 28G BALLER JAR - MAUI WOWIE at Bodega Boyz Miami — $55 ($1.96 per gram)
301 comparable concentrates listings at 2 Miami dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ARCTIC - 28G BALLER JAR - MAUI WOWIE Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | ARCTIC - 28G BALLER JAR - LILAC DIESEL Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | ARCTIC - 28G BALLER JAR - DRAGON FRUIT Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | ARCTIC - 28G BALLER JAR - BLUE ZUSHI Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GAS PLUG - 28G BALLER JAR - SUGAR CANE Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | ARCTIC - 28G BALLER JAR - APPLE TARTZ Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ARCTIC - 28G BALLER JAR - ALASKAN ICE A Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GAS PLUG - 28G BALLER JAR - PEACH MOJITO Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | ARCTIC - 28G BALLER JAR - STRAEDAWG GUAVA Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | GAS PLUG - 28G BALLER JAR - MOONLIT MOSS Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | GAS PLUG - 28G BALLER JAR - TUNNEL VISION Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Lime Haze | Solvent | 28g Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | GAS PLUG - 28G BALLER JAR - HURRICANE Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | GAS PLUG - 28G BALLER JAR - COSMIC GLUE Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | GAS PLUG - 28G BALLER JAR - PINA COLADA Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | GAS PLUG - 28G BALLER JAR - DAY TRIPPIN - Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Do-Si-Dos | Solvent | 28g Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | GAS PLUG - 28G BALLER JAR - SOUR TANGIE Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Stardawg Guava | Solvent | 28g Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | OKLAHOMA SWEET GRASS - 28G CONCENTRATE - SUNRISE GAS Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | GAS PLUG - 28G BALLER JAR - APICOT JELLY Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Papaya Punch | Solvent | 28g Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | GAS PLUG - 28G BALLER JAR - CANDY CANE Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | ARCTIC - 28G BALLER JAR - PANAMA RED Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | ARCTIC - 28G BALLER JAR - OREOZ Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | ARCTIC - 28G BALLER JAR - MIMOSA A Concentrates | ounce | $55 | $1.96/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Mr. Pickles | 28g Concentrates | ounce | $60 | $2.14/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Frozen Runtz | 28g Concentrates | ounce | $60 | $2.14/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Permanent Marker | 28g Concentrates | ounce | $60 | $2.14/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Wet Lips | 28g Concentrates | ounce | $60 | $2.14/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Crying Rhino | Solventless | Rosin | 28g Concentrates | ounce | $60 | $2.14/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | CANNASSEUR - 28G CONCENTRATE - NO MO TUG Concentrates | ounce | $60 | $2.14/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Green Crack | 28g Concentrates | ounce | $60 | $2.14/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Tribute | 28g Concentrates | ounce | $60 | $2.14/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Salty Rim | 28g Concentrates | ounce | $60 | $2.14/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Acai Gelato | 28g Concentrates | ounce | $60 | $2.14/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Mimosa | 28g Concentrates | ounce | $60 | $2.14/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Ghost Train Haze | Solventless | Rosin | 28g Concentrates | ounce | $60 | $2.14/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Moist Muffins | 28g Concentrates | ounce | $60 | $2.14/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Lava Cake | 28g Concentrates | ounce | $60 | $2.14/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Miami concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Miami price: $10 per gram (middle of $2.14–$45). That works out to about $35 an eighth.
- 96.5% of priced concentrates listings in Miami publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Miami price data: cheapest weed in Miami, cheap ounces, Miami flower price index, Miami deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.