Cheapest flower in Miami, OK
Cheapest right now: LOUD TOWN - 28G PREPROLL PACK at Bodega Boyz Miami — $20 ($0.71 per gram)
662 comparable flower listings at 5 Miami dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LOUD TOWN - 28G PREPROLL PACK Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Bodega Boyz Miami Miami · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Gelato #45 | Big Buds | 28g Flower | ounce | $24.95 | $0.89/g | Miami Natural Health Miami · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Lemon Cherry Gelato | Big Buds | 28g Flower | ounce | $24.95 | $0.89/g | Miami Natural Health Miami · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | curelado | Big Buds | 28g Flower | ounce | $24.95 | $0.89/g | Miami Natural Health Miami · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | pancakes | Big Buds | 28g Flower | ounce | $24.95 | $0.89/g | Miami Natural Health Miami · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grizzly 28G Flower- Candy Gas Flower | each | $25 | $0.89/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grizzly 28G Flower- Divine Mintz Flower | each | $25 | $0.89/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grizzly 28G Flower- Gelato 45 Flower | each | $25 | $0.89/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Grizzly 28G Flower- GG4 Flower | each | $25 | $0.89/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Grizzly Gumbo OG | Smalls | 28g Flower | each | $25 | $0.89/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Grizzly 28G Flower- Black Runtz Flower | each | $25 | $0.89/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Black Runtz | Big Buds | 28g Flower | ounce | $29.95 | $1.07/g | Miami Natural Health Miami · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Candy Gas | Oklafornia | Hybrid | Pre-Packed 28g | OTD $40 Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - Miami, OK Miami · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Gumbo | Big Buds | 28g Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - Miami, OK Miami · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Black Runtz Super 28g Flower Flower | each | $34.33 | $1.23/g | Koli Cannabis - Miami, OK Miami · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Oklafornia | Hybrid OTD $40 | Permanent Make Up 28g Flower | each | $38.68 | $1.38/g | Koli Cannabis - Miami, OK Miami · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | | Oklafornia | Hybrid | OTD $40 Permanent Make Up 28g Flower | each | $38.68 | $1.38/g | Koli Cannabis - Miami, OK Miami · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | OMG Flower - Truffle Cake - 28G Flower | each | $39 | $1.39/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | The Daily Grind - Pre-Packaged Flower - Blue Z - Deal Flower | ounce | $40.95 | $1.46/g | Miami Natural Health Miami · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Only Zips - Pre-Packaged OZ - Slurricane Flower | ounce | $44.95 | $1.61/g | Miami Natural Health Miami · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Lemon Cherry Runtz | 28g Flower | ounce | $44.95 | $1.61/g | Miami Natural Health Miami · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | 28g Flower | ounce | $44.95 | $1.61/g | Miami Natural Health Miami · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Lemon Cherry Runtz | Big Buds | 28g Flower | ounce | $44.95 | $1.61/g | Miami Natural Health Miami · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | GG4 | Big Buds | 28g Flower | ounce | $44.95 | $1.61/g | Miami Natural Health Miami · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | GG4 | 1oz Flower | ounce | $44.95 | $1.61/g | Miami Natural Health Miami · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | KOLT 45 FLOWER (KOLI-SMALL) - 1OZ PRE-PACKED - $55/OZ Flower | each | $47.28 | $1.69/g | Koli Cannabis - Miami, OK Miami · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | The Daily Grind - Pre Packaged Flower - RS11 - Deal Flower | half ounce | $23.95 | $1.71/g | Miami Natural Health Miami · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | The Daily Grind - Pre Packaged Flower - CP x PM - Deal Flower | half ounce | $23.95 | $1.71/g | Miami Natural Health Miami · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | OMG Flower - Red Velvet - 7G Flower | each | $12.50 | $1.79/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | OMG 28g. Small Buds - Designer Runtz Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | OMG 28g. Small Buds - Biker Berry Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | OMG 28g. Small Buds - Candy Cake Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | OMG 28g. Small Buds - Cherry 13 Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | OMG 28g. Small Buds - Dark Cherry Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Octane Mintz | Smalls | 28g Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | OMG 28g. Small Buds - Flavor Town Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | OMG 28g. Small Buds - Garlic Crusher Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | OMG 28g. Small Buds - Gas Pack Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | OMG 28g. Small Buds - Jobbie Tsunami Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | OMG 28g. Small Buds - Super Blaze Flower | each | $50 | $1.79/g | Green Culture Miami OK Miami · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Miami flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Miami price: $4.29 per gram (middle of $2.45–$10). That works out to about $15.02 an eighth.
- 97.6% of priced flower listings in Miami publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Miami price data: cheapest weed in Miami, cheap ounces, Miami flower price index, Miami deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.