| 1 | [Flower] Sol Terra Chocolate Cantaloupe 14g [Hybrid] Flower | each | $25 | $1.79/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | [Flower] Summit Genetics G's Sugar Cake 14g [Hybrid] Flower | each | $25 | $1.79/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | [Flower] Summit Genetics Banana Cream Cake 14g [Hybrid] Flower | each | $25 | $1.79/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | [Flower] Sol Terra Super Fruit 14g [Hybrid] Flower | each | $29 | $2.07/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | [Flower] Summit Genetics Papaya Kush 14g [Indica] Flower | each | $29 | $2.07/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | [Flower] Sol Terra Tiramisu 14g [Indica] Flower | each | $29 | $2.07/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | [Flower] Summit Genetics Mobb Deep SO 14g [Indica] Flower | each | $29 | $2.07/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | [Flower] Summit Genetics WII 14g [Hybrid] Flower | each | $29 | $2.07/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | [Flower] Sol Terra Dante's Breath Lite Seeds 14g [Indica] Flower | each | $29 | $2.07/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | [Flower] Sol Terra Dante's Oreoz 14g [Indica] Flower | each | $29 | $2.07/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | [Flower] Sol Terra Sunset Wedding Cake 14g [Indica] Flower | each | $29 | $2.07/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | [Flower] Summit Genetics Meat Breath 14g [Indica] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | [Flower] Sol Terra Kush Mintz 14g [Hybrid] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | [Flower] Sol Terra Mandarin Cookies 14g [Hybrid] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | [Flower] Summit Genetics First Class Funk 14g [Indica] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | [Flower] Sol Terra Octane Mintz 14g [Hybrid] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | [Flower] Sol Terra Sour Sox 14g [Hybrid] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | [Flower] Craft Cannabis Pure Michigan 14g [Indica] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | [Flower] Cimarron Ventures Sweet Tooth 14g [Indica] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | [Flower] Craft Cannabis Satellites 14g [Indica] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | [Flower] Craft Cannabis Sour OG 14g [Hybrid] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | [Flower] EVoK Gemstonez 14g [Hybrid] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | [Flower] Summit Genetics Rainbow Oreoz 14g [Indica] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | [Flower] Summit Genetics Purple Porcelain 14g [Hybrid] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | [Flower] Summit Genetics Rainbow Sherb 14g [Hybrid] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Rancid Rainbow | Big Buds | 14g Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | [Flower] Summit Genetics Dante's Inferno 14g [Indica] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | [Flower] Summit Genetics Royal Feast 14g [Indica] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | [Flower] Summit Genetics Octane Mints 14g [Hybrid] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | [Flower] Private Reserve Gardens Gas Face 14g [Hybrid] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | [Flower] Sol Terra Chemdawg Cookies 14g [Indica] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | [Flower] Sol Terra Chocolope 14g [Hybrid] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | [Flower] Sol Terra Flavor Town 14g [Hybrid] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | [Flower] Sol Terra GMO Cookies 14g [Indica] Flower | each | $35 | $2.50/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Meatbreath | Big Buds | 3.5g Flower | each | $10 | $2.86/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Mandarin Cookie | Big Buds | 3.5g Flower | each | $10 | $2.86/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Tagalongz | Big Buds | 3.5g Flower | each | $10 | $2.86/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Sour OG | Big Buds | 3.5g Flower | each | $10 | $2.86/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | [Flower] Craft Cannabis Rancid Rainbow 3.5g [Hybrid] Flower | each | $10 | $2.86/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | [Flower] EVoK Bubble Bath 3.5g [Hybrid] Flower | each | $10 | $2.86/g | American Cannabis Company Newcastle · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |