Cheapest concentrates in The Village, OK
Cheapest right now: LEXX CO 1G WAX - SLURRICANE at Okie Wonderland - OKC — $3.44 ($3.44 per gram)
59 comparable concentrates listings at 1 The Village dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LEXX CO 1G WAX - SLURRICANE Concentrates | gram | $3.44 | $3.44/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | JEWEL 3.5G BALLER -SKIN FLUTE Concentrates | eighth | $12.92 | $3.69/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | lexan texan | 1g Concentrates | gram | $4.31 | $4.31/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | JIGGLE JAR 1G WAX - HOT RAMEN Concentrates | gram | $4.31 | $4.31/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | LOHCO 1G WAX - EARTHQUAKE Concentrates | gram | $4.31 | $4.31/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Red Rocket Kush | 1g Concentrates | gram | $4.31 | $4.31/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | COUNTRY CANNABIS X OKIE WONDERLAND MINIS - JUICY KIWI Concentrates | 2 g | $8.62 | $4.31/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | COUNTRY CANNABIS MINIS - PEACH MELON Concentrates | 2 g | $8.62 | $4.31/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Pancakes | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $8.62 | $4.31/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | COUNTRY CANNABIS MINIS - BOYSENBERRY WAFFLE Concentrates | 2 g | $8.62 | $4.31/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | 1g Concentrate Rainbow Sherbet #11 Sunday Extracts · Concentrates | gram | $6.90 | $6.90/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Tribe | Tropsanto | Live Badder | 1g Tribe · Concentrates | gram | $7.75 | $7.75/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | BORO 1G WAX - BLUEBERRY MUFFIN Concentrates | gram | $8.62 | $8.62/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | 1g Concentrate Orange Tree Sunday Extracts · Concentrates | gram | $8.62 | $8.62/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | BORO 1G WAX - RASPBERRY HEAD Concentrates | gram | $8.62 | $8.62/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | BORO 1G WAX - PISTACHIO Concentrates | gram | $8.62 | $8.62/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | BORO 1G WAX - NUTTER BUDDER Concentrates | gram | $8.62 | $8.62/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | BORO 1G WAX - HELLA SQUIRT Concentrates | gram | $8.62 | $8.62/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | BORO 1G WAX - GOLDEN SAND Concentrates | gram | $8.62 | $8.62/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | EVOK 1G WAX - DULCE DE UVA Concentrates | gram | $8.62 | $8.62/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | EVOK 1G WAX - GOLDEN POP Concentrates | gram | $8.62 | $8.62/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | BORO 1G WAX - THE UPSETTER Concentrates | gram | $8.62 | $8.62/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Cheese Diesel | Live Resin | 1g Sunday Extracts · Concentrates | gram | $8.62 | $8.62/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Fruity Cheri | Live Resin | 1g Sunday Extracts · Concentrates | gram | $8.62 | $8.62/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | 1g Concentrate Cherry Stout Sunday Extracts · Concentrates | gram | $8.63 | $8.63/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | 1g Concentrate Strawberry Cough Sunday Extracts · Concentrates | gram | $8.63 | $8.63/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | 1g Concentrate Jokerz Sunday Extracts · Concentrates | gram | $8.63 | $8.63/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | 1g Concentrate Chem Dawg Sunday Extracts · Concentrates | gram | $8.63 | $8.63/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | 1g Concentrate Peanut Butter Souffle Sunday Extracts · Concentrates | gram | $8.63 | $8.63/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | OKIE WONDERLAND 1G LIVE ROSIN - STRAWGUAVA Concentrates | gram | $17.24 | $17.24/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | OKIE WONDERLAND 1G LIVE ROSIN - GRAPE STOMPER Concentrates | gram | $17.24 | $17.24/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | OKIE WONDERLAND 1G LIVE ROSIN - GRAPE PIE Concentrates | gram | $17.24 | $17.24/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | OKIE WONDERLAND 1G LIVE ROSIN - MIMOSA Concentrates | gram | $17.24 | $17.24/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | OKIE WONDERLAND 1G LIVE ROSIN - SUNSET SHERBERT Concentrates | gram | $17.24 | $17.24/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | ALTERRA 1G ROSIN - GUAVA MAI THAI Concentrates | gram | $21.55 | $21.55/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | 2 Scoops Of Gelato Silver Tier Live Rosin Cold Cure Badder (1g) Punch Edibles & Extracts · Concentrates | gram | $25.86 | $25.86/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | 918 Chilson | Solventless | Rosin | 1g Concentrates | gram | $25.86 | $25.86/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 918 duct tape | Solventless | Rosin | 1g Concentrates | gram | $25.86 | $25.86/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | 918 Fruit Juice | Solventless | Rosin | 1g Concentrates | gram | $25.86 | $25.86/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | 918 Mandarine Zkittles | Solventless | Rosin | 1g Concentrates | gram | $25.86 | $25.86/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How The Village concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical The Village price: $17.24 per gram (middle of $4.31–$30.17). That works out to about $60.34 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in The Village publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More The Village price data: cheapest weed in The Village, cheap ounces, The Village flower price index, The Village deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.