Cheapest infused pre-rolls in The Village, OK
Cheapest right now: SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS - SKYWALKER OG at Okie Wonderland - OKC — $43.10 ($1.54 per gram)
150 comparable infused pre-rolls listings at 1 The Village dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS - SKYWALKER OG Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.10 | $1.54/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | SLIMEY 28PK INFUSED STINGERS - GMO Infused Pre-rolls | ounce · 28-pack | $43.10 | $1.54/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | WAX ON WAX OFF 10PK INFUSED PREROLLS - STRAWBERRY SHORTCAKE Infused Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $17.24 | $1.72/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | WAX ON WAX OFF 10PK INFUSED PREROLLS - BLUE OCEAN WATER Infused Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $17.24 | $1.72/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - LEMON OG Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.31 | $1.80/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - GUAVA OG Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.31 | $1.80/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - RAINBOW ZANGRIA Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.31 | $1.80/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - PLATINUM FUNK Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.31 | $1.80/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - PINEAPPLE PUNCH Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.31 | $1.80/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | GRASSFIRE 2.4G PREROLLS - LONDON JUNKY Infused Pre-rolls | 2.4 g | $4.31 | $1.80/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Hash Bar OG (2 x 1.2 gram) Flower Pre Rolls - 2.4g Grassfire · Infused Pre-rolls | 2.4 g · 2-pack | $4.31 | $2.15/piece | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | CARTEL 7PK PREROLLS - FRUIT LOOPS Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $21.55 | $2.57/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | CARTEL 7PK PREROLLS - CRENSHAW MELON Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $21.55 | $2.57/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cartel Oil Co | Magnificent Mile | Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $21.55 | $2.57/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cartel Oil Co | Terminator OG | Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $21.55 | $2.57/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cartel Oil Co | Blueberry Kush | Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $21.55 | $2.57/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cartel Oil Co | Zebra Ztripez | Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $21.55 | $2.57/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | HIGH EAGLE STINGERS 1G INFUSED PREROLL - FRUIT PUNCH Infused Pre-rolls | gram | $2.58 | $2.58/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | BALLER 2G INFUSED PREROLL - BLUE RASPBERRY BURST Infused Pre-rolls | 2 g | $5.17 | $2.58/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | HIGH EAGLE STINGERS 1G INFUSED PREROLL - BAHAMA MAMA Infused Pre-rolls | gram | $2.59 | $2.59/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | HIGH EAGLES STINGERS 1G INFUSED PREROLL - PINEAPPLE SODA Infused Pre-rolls | gram | $2.59 | $2.59/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | HIGH EAGLE STINGERS 1G INFUSED PREROLL - UNCLE MANGO Infused Pre-rolls | gram | $2.59 | $2.59/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | HIGH EAGLE STINGERS 1G INFUSED PREROLL - TROPICAL PUNCH Infused Pre-rolls | gram | $2.59 | $2.59/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | HIGH EAGLE STINGERS 1G INFUSED PREROLL - STRAWBERRY SHORTCAKE Infused Pre-rolls | gram | $2.59 | $2.59/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | HIGH EAGLE STINGERS 1G INFUSED PREROLL - STRAWBERRY BANANAS Infused Pre-rolls | gram | $2.59 | $2.59/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | HIGH EAGLE STINGERS 1G INFUSED PREROLL - RUSSIAN CREAM Infused Pre-rolls | gram | $2.59 | $2.59/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | HIGH EAGLE STINGERS 1G INFUSED PREROLL - KEY LIME PIE Infused Pre-rolls | gram | $2.59 | $2.59/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | HIGH EAGLE STINGERS 1G INFUSED PREROLL - DRAGON FRUIT Infused Pre-rolls | gram | $2.59 | $2.59/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | HIGH EAGLE STINGERS 1G INFUSED PREROLL - DPOG Infused Pre-rolls | gram | $2.59 | $2.59/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | HIGH EAGLE STINGERS 1G INFUSED PREROLL - COCO MELON Infused Pre-rolls | gram | $2.59 | $2.59/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | HIGH EAGLE STINGERS 1G INFUSED PREROLL - CHERRY BOMB Infused Pre-rolls | gram | $2.59 | $2.59/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | HIGH EAGLE STINGERS 1G INFUSED PREROLL - BOMB POP Infused Pre-rolls | gram | $2.59 | $2.59/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | HIGH EAGLE STINGERS 1G INFUSED PREROLL - BLUE OCEAN WATER Infused Pre-rolls | gram | $2.59 | $2.59/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | WOW 7PK INFUSED PREROLLS - TROPICAL DELIGHT Infused Pre-rolls | 4.9 g · 7-pack | $12.93 | $2.64/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | WOW 7PK INFUSED PREROLLS - SUPER SOUR CANDY Infused Pre-rolls | 4.9 g · 7-pack | $12.93 | $2.64/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | WOW 7PK INFUSED PREROLLS - ORANGE ZLICED Infused Pre-rolls | 4.9 g · 7-pack | $12.93 | $2.64/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | WOW 7PK INFUSED PREROLLS - LEMON MERINGUE Infused Pre-rolls | 4.9 g · 7-pack | $12.93 | $2.64/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | WOW 7PK INFUSED PREROLLS - BANANA SPLITZ Infused Pre-rolls | 4.9 g · 7-pack | $12.93 | $2.64/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | SUNDAY EXTRACTS 10PK MINI INFUSED PREROLLS - BAJA BLAST Infused Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $21.55 | $2.87/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | SUNDAY EXTRACTS 10PK MINI INFUSED PREROLLS - PINEAPPLE DIESEL Infused Pre-rolls | 7.5 g · 10-pack | $21.55 | $2.87/g | Okie Wonderland - OKC The Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How The Village infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical The Village price: $4.31 per gram (middle of $2.57–$9.02). That works out to about $15.08 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in The Village publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More The Village price data: cheapest weed in The Village, cheap ounces, The Village flower price index, The Village deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.