Cheapest weed in Warr Acres, OK
591 Warr Acres menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Warr Acres
See all flower prices →Cheapest right now: Strawberry Lemonade (Good Feelz) - Shake (28g) at High Society Dispensary — $18 ($0.64 per gram) · 127 comparable items at 2 stores
Cheapest carts & vapes in Warr Acres
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Pomegranate Orange Guava | Cartridge | 1g at American Cannabis Company — $7 ($7 per gram) · 127 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pomegranate Orange Guava | Cartridge | 1g Conte · Vape Pens | each | $7 | $7/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mandarin Haze | Cartridge | 1g Conte · Vape Pens | each | $7 | $7/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Melonade | Cartridge | 1g Conte · Vape Pens | each | $7 | $7/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pina Colada | 1g Vape Cart Conte · Vape Pens | each | $7 | $7/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Plum Surprise | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Okie Runtz | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bubblegum OG | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Trop Cherry | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Warr Acres
See all edibles prices →Cheapest right now: [Edible] Day Changers Citrus Splash 2500mg [Hybrid] at American Cannabis Company — $25 ($1 per 100mg of THC) · 112 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | [Edible] Day Changers Citrus Splash 2500mg [Hybrid] Edibles | each · 2500mg THC | $25 | $1/100mg THC | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Loud Mouth 1000mg D8/D9 Gummies - Mango Edibles | each · 1000mg THC | $12 | $1.20/100mg THC | High Society Dispensary Warr Acres · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | [Edibles] Canna Coast Blue Raspberry 1:1 THC:CBN 1000mg [Indica] Edibles | each · 1000mg THC | $15 | $1.50/100mg THC | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | [Edibles] Canna Coast Huckleberry 1:1 THC:CBN 1000mg [Indica] Edibles | each · 1000mg THC | $15 | $1.50/100mg THC | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | [Edibles] Canna Coast Watermelon 1:1 THC:CBD 1000mg [Hybrid] Edibles | each · 1000mg THC | $15 | $1.50/100mg THC | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | [Edibles] Canna Coast Tropical Punch 1000mg [Sativa] Edibles | each · 1000mg THC | $15 | $1.50/100mg THC | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | [Edibles] Canna Coast Cake Batter 1000mg [Sativa] Edibles | each · 1000mg THC | $15 | $1.50/100mg THC | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | [Edibles] Canna Coast Sour Apple 1000mg [Hybrid] Edibles | each · 1000mg THC | $15 | $1.50/100mg THC | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Warr Acres
See all concentrates prices →Cheapest right now: 77 Extracts | White Water | Live Resin | Concentrate | 28g at High Society Dispensary — $64 ($2.29 per gram) · 54 comparable items at 1 stores
Cheapest pre-rolls in Warr Acres
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Dank Bank 1g 28pk Pre-Rolls - Bittersweet (S) at High Society Dispensary — $28 ($1 per gram) · 67 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dank Bank 1g 28pk Pre-Rolls - Bittersweet (S) Pre-rolls | ounce · 28-pack | $28 | $1/g | High Society Dispensary Warr Acres · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Dank Bank 1g 28pk Pre-Rolls - Rancid Rainbow (I) Pre-rolls | ounce · 28-pack | $28 | $1/g | High Society Dispensary Warr Acres · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | High Society 1g 28pk - Mac Truck (H) Pre-rolls | ounce · 28-pack | $36 | $1.29/g | High Society Dispensary Warr Acres · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | High Society 1g 28pk - Sour Cindy (H) Pre-rolls | ounce · 28-pack | $36 | $1.29/g | High Society Dispensary Warr Acres · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | [Pre-Roll] Grizzly World Champs 28g [Hybrid] Pre-rolls | each | $39 | $1.39/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Rockstars | 1g Pre Roll | Pineapple Express Rockstars · Pre-rolls | each | $2 | $2/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Rockstars | 1g Pre Roll | Peach Crescendo Rockstars · Pre-rolls | each | $2 | $2/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | High Society 1g 10pk - Super Buff Cherry (H) Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $24 | $2.40/g | High Society Dispensary Warr Acres · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Warr Acres
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: [Pre-Roll Infused] Hourglass Extracts Sour Hype 2g [Hybrid] at American Cannabis Company — $8 ($4 per gram) · 104 comparable items at 2 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Warr Acres flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Warr Acres →Discounted items across Warr Acres menus, newest first.
Best dispensaries in Warr Acres →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.