Cheapest carts & vapes in Warr Acres, OK
Cheapest right now: Pomegranate Orange Guava | Cartridge | 1g at American Cannabis Company — $7 ($7 per gram)
127 comparable vape pens listings at 2 Warr Acres dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pomegranate Orange Guava | Cartridge | 1g Conte · Vape Pens | each | $7 | $7/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mandarin Haze | Cartridge | 1g Conte · Vape Pens | each | $7 | $7/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Melonade | Cartridge | 1g Conte · Vape Pens | each | $7 | $7/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pina Colada | 1g Vape Cart Conte · Vape Pens | each | $7 | $7/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Plum Surprise | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Okie Runtz | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bubblegum OG | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Trop Cherry | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mango Tango | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Pink Lemonaze | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Green Gusherz | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Pink Panties | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Limenesia | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Watermelon OG | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Rainbow Sherbert 11 | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Pineapple Punch | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Passion Fruit | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Blueberry Cookies | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Super Lemon Haze | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Georgia Peach | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | GMO | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Zkittles | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Grape Gasby | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Strawnana | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Papaya Kush | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Guava Lava Cake | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Blackberry Tart | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Big Kiwi | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Tropical Gelato | AIO | 2g Cure Injoy · Vape Pens | each | $25 | $12.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Medicine Man |Watermelon Zlushie | Cartridge | 1g Medicine Man · Vape Pens | gram | $13 | $13/g | High Society Dispensary Warr Acres · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Medicine Man | Black Runtz | Cartridge | 1g Medicine Man · Vape Pens | gram | $13 | $13/g | High Society Dispensary Warr Acres · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Medicine Man | Chocolate Mousse | Cartridge | 1g Medicine Man · Vape Pens | gram | $13 | $13/g | High Society Dispensary Warr Acres · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Medicine Man | Ferrari Runtz | Cartridge | 1g Medicine Man · Vape Pens | gram | $13 | $13/g | High Society Dispensary Warr Acres · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Medicine Man | Mochi | Cartridge | 1g Medicine Man · Vape Pens | gram | $13 | $13/g | High Society Dispensary Warr Acres · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | MedMan 1g - Blue Dream Vape Pens | gram | $13 | $13/g | High Society Dispensary Warr Acres · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | MedMan 1g Cart - Tropical Cookies Vape Pens | gram | $13 | $13/g | High Society Dispensary Warr Acres · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | MedMan 1g Cart - Cherry OG (CO2) Vape Pens | gram | $13 | $13/g | High Society Dispensary Warr Acres · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Sunday Extracts | Mango Tango | Disposable | 2g Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Sunday Extracts | Lemon Drop | Disposable | 2g Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | POG Juice | Disposable | 2g Sunday Extracts · Vape Pens | each | $27 | $13.50/g | American Cannabis Company Warr Acres · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Warr Acres vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Warr Acres price: $15 per gram (middle of $12.50–$35). That works out to about $52.50 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Warr Acres publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Warr Acres price data: cheapest weed in Warr Acres, cheap ounces, Warr Acres flower price index, Warr Acres deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.