| 1 | Emerald Extracts | Cart Flavor 1g [H] | Apple Jack Vape Pens | gram | $12 | $12/g | Kingston Cannabis Company Ashland · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Emerald Extracts | Cart Flavor 1g [I] | Blueberry Vape Pens | gram | $12 | $12/g | Kingston Cannabis Company Ashland · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Emerald Extracts | Cart Flavor 1g [S] | Pineapple OG Vape Pens | gram | $12 | $12/g | Kingston Cannabis Company Ashland · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Emerald Extracts | Cart Flavor 1g [H] | Bomb Pop Vape Pens | gram | $12 | $12/g | Kingston Cannabis Company Ashland · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Fuzzy Peach 2g Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Kingston Cannabis Company Ashland · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Blueberry 2g Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Kingston Cannabis Company Ashland · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Watermelon 2g Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Kingston Cannabis Company Ashland · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | 2g-Twist Oil-Baked Banana-Distillate-(1g 2pk)-Cart Vape Pens | 2 g · 2-pack | $26 | $13/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | 2g-Twist Oil-Watermelon Ice-Distillate-(1g 2pk)-Cart Vape Pens | 2 g · 2-pack | $26 | $13/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | 2g-Twist Oil-Orange Creamsicle-Distillate-(1g 2pk)-Cart Vape Pens | 2 g · 2-pack | $26 | $13/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | 2g-Twist Oil-Cherry Slush-Distillate-(1g 2pk)-Cart Vape Pens | 2 g · 2-pack | $26 | $13/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | 2g-Twist Oil-Blueberry Swirl-Distillate-(1g 2pk)-Cart Vape Pens | 2 g · 2-pack | $26 | $13/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Orange Soda | Disposable | 2g | 2 g | $26.60$3830% off | $13.30/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Apricot Helix | Disposable | 2g | 2 g | $26.60$3830% off | $13.30/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Pina Colada | Cartridge | 1g | gram | $14$2030% off | $14/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Peppermint Kush | Cartridge | 1g | gram | $14$2030% off | $14/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Melon Gum | Cartridge | 1g | gram | $14$2030% off | $14/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Slurricane | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Kingston Cannabis Company Ashland · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Jack Herer | Botanical Terpene Blend Disposable | 2g | 2 g | $30 | $15/g | Kingston Cannabis Company Ashland · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Strawberry Banana | Botanical Terpene Blend Disposable | 2g | 2 g | $30 | $15/g | Kingston Cannabis Company Ashland · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Blue Dream | Botanical Terpene Blend Disposable | 2g | 2 g | $30 | $15/g | Kingston Cannabis Company Ashland · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | 1g-Farmers First-Apples & Bananas-Cured Resin-Cart Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Pineapple Express | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | 1g-Farmers First-Forbidden Mimosa-Cured Resin-Cart Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | 1g-Farmers First-Pineapple Slush-Cured Resin-Cart Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Strawberry Fields | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Critical Plus | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Raspberry Parfait | THCV PCO + CDT Cartridge | 1g | gram | $16.80$2430% off | $16.80/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | 2g-Buddies Disposable-Sugar Cookies-Premium Sauce-Cart Vape Pens | 2 g | $33.60$4830% off | $16.80/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | 2g-Buddies Disposable-After Midnight-Premium Sauce-Cart Vape Pens | 2 g | $33.60$4830% off | $16.80/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | 1g-TKO-Strawberry Shortcake-Distillate-Cart Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | 1g-TKO-Sour Grapes-Distillate-Cart Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | 1g-Rogue River-Jungle Juice-Cured Resin-Cart Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | 1g-Single Origin-Chernobyl Glue-Distillate-Cart Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | 1g-Rogue River-Banana Certz-Cured Resin-Cart Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Blackberry | Botanical Terpene Blend Cartridge | 1g | gram | $18 | $18/g | Kingston Cannabis Company Ashland · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | 1g-Single Origin-Mango Chem-Distillate-Cart Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 1g-Single Origin-Thin Mint Sunset-Distillate-Cart Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | 1g-TKO-GMO Cookies-Distillate-Cart Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | 1g-Rogue River-Cherry Limeade-Cured Resin-Cart Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland Ashland · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |