Cheapest concentrates in Coos Bay, OR
Cheapest right now: Grass Roots - Zonkers - 2g Live Resin at Herbal Choices — $10.83 ($5.42 per gram)
125 comparable concentrates listings at 1 Coos Bay dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Oregon city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grass Roots - Zonkers - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grass Roots - Ooh La La - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Grass Roots - Grape Jealousy - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Grass Roots - Grape Churro - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Grass Roots - Punch Breath - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Grass Roots - Pink Anne Gas - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Ghost OG | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $15 | $7.50/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | First Class Extracts - Moroccan Peaches - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | First Class Extracts - Robins Hood - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Garlic Storm | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Hammer Haze | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | First Class Extracts - Cadillac Rainbow - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | First Class Extracts - Cap Junky - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | First Class Extracts - Blue Dream - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | First Class Extracts - Garlotti - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | First Class Extracts - Pink Peelout - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | First Class Extracts - Robins Hood - 2g Sugar Sauce Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Sunshine | Headset | 2g Sugar Wax Sunshine OR · Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Bob's Bammer - Sour Sam - 2g Jar Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Bob's Bammer - Pineapple Bon Bon - 2g Jar Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Bob's Bammer - Jack Herer - 2g Jar Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Bob's Bammer - Gelato #33 - 2g Jar Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Bob's Bammer - Cereal Junky - 2g Jar Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Sunshine | Chem Valley | Sugar | 2g Sunshine · Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Tropicana | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Sunshine | Gorilla Sherbet | Crumble | 2g Sunshine · Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | First Class Extracts - Seven Dwarves - 2g Sugar Sauce Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Forte - Sheesh #5 - 2g Cured Hash Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Forte - Tiramisu #6 - 2g Cured Hash Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Sour Stomper | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Prosecco | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Purple Chem | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Kaprikorn | Chicken & Waffles | Cured Resin Budder | 2g Kaprikorn · Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Lucid Blue | Solvent | Badder | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Hypnotic - Amaretto Sour - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Hypnotic - Grand Master Sexy - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Hypnotic - Jager Boogie - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Hypnotic - Royal Highness - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Kaprikorn - Boofscotti - Cured Resin Budder 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Kaprikorn - Ego Rainbow - Cured Resin Budder 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Coos Bay concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Coos Bay price: $10 per gram (middle of $8.33–$25). That works out to about $35 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Coos Bay publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Coos Bay price data: cheapest weed in Coos Bay, cheap ounces, Coos Bay flower price index, Coos Bay deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.