Cheapest carts & vapes in Coos Bay, OR
Cheapest right now: Banger Greatest Hits - Super Sour Diesel - 2g Infused Cartridge at Herbal Choices — $20 ($10 per gram)
177 comparable vape pens listings at 1 Coos Bay dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Oregon city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Banger Greatest Hits - Super Sour Diesel - 2g Infused Cartridge Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Banger Greatest Hits - Blue Dream - 2g Infused Cartridge Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Banger Greatest Hits - Trainwreck - 2g Infused Cartridge Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Angel - Light Hemp - 2g CBD AIO Cartridge Vape Pens | 2 g | $21.23 | $10.62/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Elevape - Lemon OG - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Elevape - Blueberry Syrup - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Elevape - Blue Dream - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Elevape - Agent Orange - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Elevape - Trap Fuel - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Elevape - Divine Banana - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Elevape - Bruce Banner - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Elevape - LA Purple Punch - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.50 | $12.50/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Reefer Truck | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Animal Party | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Pineapple Voltage | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Midnight Cookies | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Grown Rogue - Blue Runtz - 1g Cartridge Vape Pens | gram | $13.33 | $13.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Grown Rogue - RS-11 - 1g Cartridge Vape Pens | gram | $13.33 | $13.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Grown Rogue - Gelonade - 1g Cartridge Vape Pens | gram | $13.33 | $13.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Grown Rogue - Scented Marker - 1g Cartridge Vape Pens | gram | $13.33 | $13.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Grown Rogue - Rainbow Runtz - 1g Cartridge Vape Pens | gram | $13.33 | $13.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Grown Rogue - Stuffed Cherry Gelato - 1g Cartridge Vape Pens | gram | $13.33 | $13.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Banger Greatest Hits - Platinum OG - 1g Infused Cartridge Vape Pens | gram | $13.33 | $13.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Banger Greatest Hits - Forbidden Fruit - 1g Infused Cartridge Vape Pens | gram | $13.33 | $13.33/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Apple Fritter | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $29.17 | $14.59/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | 2 Far Extracts - Hash Burger - 2g AIO Cartridge Vape Pens | 2 g | $29.17 | $14.59/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | 2 Far Extracts - Biscotti - 2g AIO Cartridge Vape Pens | 2 g | $29.17 | $14.59/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | London Pound Cake | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15.83 | $15.83/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Maui Wowie | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15.83 | $15.83/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Gelatti | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15.83 | $15.83/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Ghost Train Haze | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15.83 | $15.83/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Angel - Zoom Hemp - 2g CBG/CBD AIO Cartridge Vape Pens | 2 g | $33 | $16.50/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Cannatonic 2:1 | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Dancehall | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Hellavated - Strawberry Haze - 2g Flavored AIO Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Grape Stomper Cloud Bar 2g Hellavated · Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Tropicanna Banana | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Hellavated - Bomb Popz - 2g Flavored AIO Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Triple Scoop | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Timewreck | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Coos Bay · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Coos Bay vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Coos Bay price: $20 per gram (middle of $13.33–$31). That works out to about $70 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Coos Bay publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Coos Bay price data: cheapest weed in Coos Bay, cheap ounces, Coos Bay flower price index, Coos Bay deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.