Cheapest concentrates in Klamath Falls, OR
Cheapest right now: CRZ CTRL Fire Bird 2g Cured Resin Dab at High Lakes Cannabis Co — $20 ($10 per gram)
96 comparable concentrates listings at 1 Klamath Falls dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Oregon city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CRZ CTRL Fire Bird 2g Cured Resin Dab Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | CRZ CTRL Gravel Queen Apple 2g Cured Resin Dab Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | CRZ CTRL High Beam 2g Cured Resin Dab Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Super Runtz | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Road Ripper | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Punch Breath | Solvent | Sauce | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Bully Badder Dogwalker OG 2g Cured Resin Dab Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Bully Badder Fruity P 2g Cured Resin Dab Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Bully Badder Lemon Drop 2g Cured Resin Dab Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Bully Badder Rainbow Rush 2g Cured Resin Dab Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Ooh La La | Solvent | Badder | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | master dream | Solvent | 2g Legends · Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Jumpzstart | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Greenlightz | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Green Dream | Solvent | Badder | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Ze Chem | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | CRZ CTRL Blacktop Haze 2g Cured Resin Dab Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | CRZ CTRL Blinker Fluid 2g Cured Resin Dab Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | CRZ CTRL Deep Shine 2g Cured Resin Dab Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | CRZ CTRL Drift Missle 2g Cured Resin Dab Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Zkittlez | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Pineapple Pomegranate | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $22 | $11/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | CRZ CTRL Jack The Ripper 2g Live Resin Dab Concentrates | 2 g | $22 | $11/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | CRZ CTRL Apples & Bananas 2g Live Resin Dab Concentrates | 2 g | $22 | $11/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Bobsled Sweet Tooth 1g Cured Resin Dab Concentrates | gram | $12 | $12/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Orange Durban Cured Resin 1g Bobsled Extracts · Concentrates | gram | $12 | $12/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Bobsled Buddha Haze 1g Cured Resin Dab Concentrates | gram | $12 | $12/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Bobsled California Sour 1g Cured Resin Dab Concentrates | gram | $12 | $12/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Bobsled Pound Cake 1g Cured Resin Dab Concentrates | gram | $12 | $12/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Kaprikorn | Glitter Bomb | Cured Resin Budder | 2g Kaprikorn · Concentrates | 2 g | $24 | $12/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Smash Burger | Solvent | Badder | 2g Concentrates | 2 g | $24 | $12/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | 2Far Extracts Mac Diesel 2g Diamonds & Sauce Dab Concentrates | 2 g | $25 | $12.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | 2Far Extracts Gorilla Glue Diamonds & Sauce Dab Concentrates | 2 g | $25 | $12.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | 2Far Extracts Headband 2g Diamonds & Sauce Dab Concentrates | 2 g | $25 | $12.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | 2Far Extracts Stardawg 2g Diamonds & Sauce Dab Concentrates | 2 g | $25 | $12.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | 2Far Extracts Grape Juice 2g Diamonds & Sauce Dab Concentrates | 2 g | $25 | $12.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | 2Far Extracts Cookies & Cream 2g Diamonds & Sauce Dab Concentrates | 2 g | $25 | $12.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | 2Far Extracts Purple Milk 2g Diamond & Sauce Dab Concentrates | 2 g | $25 | $12.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | 2Far Extracts Scooby Mac 2g Diamonds & Sauce Dab Concentrates | 2 g | $25 | $12.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | 2Far Extracts Pineapple Spritzer 2g Diamond & Sauce Dab Concentrates | 2 g | $25 | $12.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Klamath Falls concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Klamath Falls price: $16 per gram (middle of $10–$40). That works out to about $56 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Klamath Falls publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Klamath Falls price data: cheapest weed in Klamath Falls, cheap ounces, Klamath Falls flower price index, Klamath Falls deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.