Cheapest carts & vapes in Klamath Falls, OR
Cheapest right now: Oil Twists Cart 2pk - Watermelon Ice at A Better Way Cannabis — $23 ($11.50 per gram)
466 comparable vape pens listings at 2 Klamath Falls dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Oregon city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Oil Twists Cart 2pk - Watermelon Ice Vape Pens | 2 g · 2-pack | $23 | $11.50/g | A Better Way Cannabis Klamath Falls · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grown Rogue Cart - Stuffed Cherry Gelato Vape Pens | gram | $15 | $15/g | A Better Way Cannabis Klamath Falls · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Midnight Cookies | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $30 | $15/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Shipwreck Gold | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $30 | $15/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Reefer Truck | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $30 | $15/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Northern Wreck | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $30 | $15/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Animal Party | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $30 | $15/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Pineapple Voltage | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $30 | $15/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Vibes Meat Breath 2g Live Resin AIO Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Vibes Lemon Sour Diesel 2g Live Resin AIO Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Strawberry Cough | Disposable | 2g Buddies Brand · Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | A Better Way Cannabis Klamath Falls · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Elevape LA Purple Punch/Watermelon Sherbert 2pk Cured Resin Cart Vape Pens | 2 g · 2-pack | $35 | $17.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Elevape Blueberry Syrup/Trap Fuel 2pk Cured Resin Carts Vape Pens | 2 g · 2-pack | $35 | $17.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Elevape Blue Dream/La Purple Punch 2pk Cured Resin Carts Vape Pens | 2 g · 2-pack | $35 | $17.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Citrus Twist | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | A Better Way Cannabis Klamath Falls · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Elevape Agent Orange/ Bruce Banner 2pk Cured Resin Carts Vape Pens | 2 g · 2-pack | $35 | $17.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Vibes Frosted Watermelon 2g AIO Cart Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Single Origin 2g AIO - Mango Chem Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | A Better Way Cannabis Klamath Falls · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Single Origin 2g AIO - Hawaiian Train Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | A Better Way Cannabis Klamath Falls · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Vibes Caliburger 2g Live Resin AIO Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Vibes Sherb Cream Cake 2g Live Resin AIO Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Pink Lemonade | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | A Better Way Cannabis Klamath Falls · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Elevape Lemon OG/Bruce Banner 2pk Cured Resin Carts Vape Pens | 2 g · 2-pack | $35 | $17.50/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Single Origin 2g AIO - Thin Mint Sunset Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | A Better Way Cannabis Klamath Falls · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Faded Ghost Train Haze 1g Distillate Cart Vape Pens | gram | $18 | $18/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Suenos de Pina | Cartridge | 1g Sessions · Vape Pens | gram | $18 | $18/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Baja Blaze | Cartridge | 1g Afterglow · Vape Pens | gram | $18 | $18/g | A Better Way Cannabis Klamath Falls · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Oregon Marionberry | Cartridge | 1g Afterglow · Vape Pens | gram | $18 | $18/g | A Better Way Cannabis Klamath Falls · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Slurricane | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18 | $18/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Skunk #1 | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18 | $18/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Sessions Twilight 1g Distillate Cart Vape Pens | gram | $18 | $18/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Sessions The Unforbidden 1g Distillate Cart Vape Pens | gram | $18 | $18/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Sessions Strawberries & Cream 1g Distillate Cart Vape Pens | gram | $18 | $18/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Sessions Blueberry Taffy 1g Distillate Cart Vape Pens | gram | $18 | $18/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Strawberry Shortcake | Cartridge | 1g Afterglow · Vape Pens | gram | $18 | $18/g | A Better Way Cannabis Klamath Falls · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Blackberry Jam H | Cartridge | 1g Afterglow · Vape Pens | gram | $18 | $18/g | A Better Way Cannabis Klamath Falls · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Grape-Alicious | Cartridge | 1g Afterglow · Vape Pens | gram | $18 | $18/g | A Better Way Cannabis Klamath Falls · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Golden Pineapple | Cartridge | 1g Afterglow · Vape Pens | gram | $18 | $18/g | A Better Way Cannabis Klamath Falls · ★ 4.5 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Ooh La La | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18 | $18/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Black Jack | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18 | $18/g | High Lakes Cannabis Co Klamath Falls · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Klamath Falls vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Klamath Falls price: $25 per gram (middle of $18–$36). That works out to about $87.50 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Klamath Falls publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Klamath Falls price data: cheapest weed in Klamath Falls, cheap ounces, Klamath Falls flower price index, Klamath Falls deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.