Cheapest weed in North Bend, OR
395 North Bend menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Oregon city: cheapest weed in Oregon
Cheapest flower in North Bend
See all flower prices →Cheapest right now: Ooh La La | Big Buds | 1g at Herbal Choices North Bend — $1.67 ($1.67 per gram) · 109 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ooh La La | Big Buds | 1g Flower | gram | $1.67 | $1.67/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Southern Oregon Family Farms - Ghost OG - Sungrown Flower | gram | $1.67 | $1.67/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Peacock Flower Farm - Honey Tree - Sungrown Flower | gram | $1.67 | $1.67/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Guava Gelato | 1g Flower | gram | $1.67 | $1.67/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Peacock Flower Farm - Lemon Cherry Gelato - Sungrown Flower | gram | $1.67 | $1.67/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Peacock Flower Farm - Jelly Breath - Sungrown Flower | gram | $1.67 | $1.67/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Peacock Flower Farm - Peanut Butter Breath - Sungrown Flower | gram | $1.67 | $1.67/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Self Made - Triangle Kush - Sungrown Flower | gram | $2.50 | $2.50/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in North Bend
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Banger Greatest Hits - Purple Punch - 2g Infused Cartridge at Herbal Choices North Bend — $20 ($10 per gram) · 181 comparable items at 1 stores
Cheapest concentrates in North Bend
See all concentrates prices →Cheapest right now: Grass Roots - Pink Anne Gas - 2g Live Resin at Herbal Choices North Bend — $10.83 ($5.42 per gram) · 105 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grass Roots - Pink Anne Gas - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grass Roots - Ooh La La - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Grass Roots - Grape Jealousy - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Grass Roots - Grape Churro - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Grass Roots - Zonkers - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Grass Roots - Punch Breath - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | First Class Extracts - Ghetto Red - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | First Class Extracts - Cap Junky - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
North Bend flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in North Bend →Discounted items across North Bend menus, newest first.
Best dispensaries in North Bend →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.