Cheapest concentrates in North Bend, OR
Cheapest right now: Grass Roots - Pink Anne Gas - 2g Live Resin at Herbal Choices North Bend — $10.83 ($5.42 per gram)
105 comparable concentrates listings at 1 North Bend dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Oregon city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grass Roots - Pink Anne Gas - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grass Roots - Ooh La La - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Grass Roots - Grape Jealousy - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Grass Roots - Grape Churro - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Grass Roots - Zonkers - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Grass Roots - Punch Breath - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $10.83 | $5.42/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | First Class Extracts - Ghetto Red - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | First Class Extracts - Cap Junky - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Hammer Haze | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Purple Pancakes | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | First Class Extracts - Gorilla Breath - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | First Class Extracts - Purple Daquiri - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | First Class Extracts - Grandi Guava - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | First Class Extracts - Illemonati - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | First Class Extracts - Moroccan Peaches - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | First Class Extracts - Pink Peelout - 1g Sugar Sauce Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Sunshine | Dirty Girl | Shatter | 1g Sunshine · Concentrates | gram | $8.33 | $8.33/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Forte - Sheesh #5 - 2g Cured Hash Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Forte - 8 Bit Applez - 2g Cured Hash Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Snow Dog | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Sunshine | Stoned Rock | Sugar | 2g Sunshine · Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Gelato Junky | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Sour Joker | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Forte - Tiramisu #6 - 2g Cured Hash Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Raspberry Bubble | Solvent | Crumble | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Bob's Bammer - Sour Sam - 2g Jar Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Bob's Bammer - Cereal Junky - 2g Jar Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | First Class Extracts - Robins Hood - 2g Sugar Sauce Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | First Class Extracts - RS11 - 2g Sugar Sauce Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Blue Jack | Solvent | Crumble | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | First Class Extracts - Seven Dwarves - 2g Sugar Sauce Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Grape Sour | Solvent | Crumble | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Maui Trueblood | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Coco Mello | Solvent | Crumble | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Polar Pop | Solvent | Sugar | 2g Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Ohh La La | Solvent | Badder | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Hypnotic - Amaretto Sour - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Gorilla Breath | Solvent | Badder | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Hypnotic - Grand Master Sexy - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Hypnotic - Green Goblin - 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices North Bend North Bend · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How North Bend concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical North Bend price: $10 per gram (middle of $8.33–$15). That works out to about $35 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in North Bend publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More North Bend price data: cheapest weed in North Bend, cheap ounces, North Bend flower price index, North Bend deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.