Cheapest weed in Rainier, OR
358 Rainier menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Oregon city: cheapest weed in Oregon
Cheapest flower in Rainier
See all flower prices →Cheapest right now: *Herijuana Cookies - GREEN LEAF SPECIAL (R) at Today's Herbal Choice — $2.25 ($2.25 per gram) · 28 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | *Herijuana Cookies - GREEN LEAF SPECIAL (R) Flower | gram | $2.25 | $2.25/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | * Scary Cherries - GREEN LEAF SPECIAL (R) Flower | gram | $2.25 | $2.25/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | ** GMO Candy (R) - GREEN LEAF SPECIAL Flower | gram | $3 | $3/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | * Deadhead OG - GREEN LEAF SPECIAL (R) Flower | gram | $3 | $3/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Permanent Marker (R) Flower | gram | $4 | $4/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Chimera Junky (R) Flower | gram | $4 | $4/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Maui True Blood (R) Flower | gram | $4 | $4/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Candy Flip (R) Flower | gram | $4 | $4/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Rainier
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Cartridge - 1g Oil Twist 2pk (R) - GREEN LEAF SPECIAL - Orange Cream at Today's Herbal Choice — $20 ($10 per gram) · 161 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in Rainier
See all edibles prices →Cheapest right now: Drops | Blackberry Gummies | 300mg | THC:CBD 50mg:100mg each at Today's Herbal Choice — $6.50 ($2.17 per 100mg of THC) · 92 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Drops | Blackberry Gummies | 300mg | THC:CBD 50mg:100mg each Drops · Edibles | each · 300mg THC | $6.50 | $2.17/100mg THC | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Drops | Strawberry | 200mg | 2ct | THC:CBG:THCv 25mg:25mg:50mg each Drops · Edibles | each · 2-pack · 200mg THC | $6.50 | $3.25/100mg THC | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Drops | Black Currant Gummies | 200mg | 2ct | THC:CBD 50mg/ea Drops · Edibles | each · 2-pack · 200mg THC | $6.50 | $3.25/100mg THC | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Sour POG 1:2 Kicker Gummy | THC:CBG | 100mg THC:200mg CBG | Single Mule Extracts · Edibles | each · 200mg THC | $7 | $3.50/100mg THC | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Drops | Raspberry Gummies | 150mg | 2ct | THC:CBD 50mg:25mg each Drops · Edibles | each · 2-pack · 150mg THC | $6.50 | $4.33/100mg THC | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | *Gummy - 100mg Pacific Wave Giggle Gummies 1pc - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Huckleberry Edibles | each · 100mg THC | $5 | $5/100mg THC | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | *Gummy - 100mg Buzz Bites - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Citrus Orange Edibles | each · 100mg THC | $5 | $5/100mg THC | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | *Gummy - 100mg Buzz Bites - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Grape Splash Edibles | each · 100mg THC | $5 | $5/100mg THC | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Rainier
See all concentrates prices →Cheapest right now: Poisonfruit Moonlight | Solvent | Sugar | 1g at Today's Herbal Choice — $7 ($7 per gram) · 77 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Poisonfruit Moonlight | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $7 | $7/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Lavender Pineapple Lemonade H | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $7 | $7/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Z-Tartz x Kush Krasher | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $7 | $7/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | *Sugar - 1g Gorge Grown - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Into the Blue Concentrates | gram | $7 | $7/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | *Sugar - 1g Gorge Grown - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Peak 112 Concentrates | gram | $7 | $7/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Extracts - 2g ONO (R) - Benny Hill Concentrates | 2 g | $15 | $7.50/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Extracts - 2g ONO (R) - Ghost Train Haze Concentrates | 2 g | $15 | $7.50/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Gush Mintz | Solvent | Badder | 2g Concentrates | 2 g | $15 | $7.50/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Rainier flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Rainier →Discounted items across Rainier menus, newest first.
Best dispensaries in Rainier →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.