| 1 | Poisonfruit Moonlight | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $7 | $7/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Lavender Pineapple Lemonade H | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $7 | $7/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Z-Tartz x Kush Krasher | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $7 | $7/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | *Sugar - 1g Gorge Grown - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Into the Blue Concentrates | gram | $7 | $7/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | *Sugar - 1g Gorge Grown - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Peak 112 Concentrates | gram | $7 | $7/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Extracts - 2g ONO (R) - Benny Hill Concentrates | 2 g | $15 | $7.50/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Extracts - 2g ONO (R) - Ghost Train Haze Concentrates | 2 g | $15 | $7.50/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Gush Mintz | Solvent | Badder | 2g Concentrates | 2 g | $15 | $7.50/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Orange Durban Cured Resin 1g | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Chem Oreoz | Solventless | RSO | 1g Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Dripper - Single Origin (B) - GREEN LEAF SPECIAL - Lemon Lime Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | *Live Resin - 1g Angel - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Lemonhead Crunch Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | *Live Resin - 1g Angel - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Mob Boss Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | *Live Resin - 1g Angel - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Sourlicious Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | ** Afterglow Sugar Wax - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Purple Snow Bubba Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | ** Afterglow Sugar Wax - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Swiss Watch Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Day-O | Solvent | 1g Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Cured Resin - Sessions - 1g (B) - GREEN LEAF SPECIAL - Gelonade Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Fudgesicle | Solvent | Shatter | 1g | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Electric Blue Gelato | Solvent | 1g Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | * Cured Resin - 1g Bobsled - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Passionfruit Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | * Cured Resin - 1g Bobsled - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Royal Tree Sherbert Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | * Cured Resin - 1g Bobsled - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Space Cookies Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | ** Afterglow Shatter - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Berry Gelato Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | * Cured Resin - 1g Bobsled - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Ice Cream Cake Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | ** Afterglow Shatter - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Dark Star Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | ** Afterglow Shatter - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Lemon Meringue Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | ** Afterglow Shatter - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Sherbet Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | ** Afterglow Sugar Wax - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Guava Runtz Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | ** Afterglow Sugar Wax - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Kush Mintz Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | ** Afterglow Sugar Wax - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Mellow Grapes Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Dripper - Single Origin (B) - GREEN LEAF SPECIAL - Panama Spice Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Mint Fuel Drift | Solvent | 1g Concentrates | gram | $10 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | * Cured Resin - 2g Bobsled - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Sour Sorbet Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | * Cured Resin - 2g Bobsled - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Best Friend OG Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | * Cured Resin - 2g Bobsled - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Maui Citrus Punch Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | *Cured Resin - 2g Session - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Blast Off Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | *Cured Resin - 2g Session - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Grape Jelly Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | *Cured Resin - 2g Session - GREEN LEAF SPECIAL (R) - I Want Candy Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | *Cured Resin - 2g Session - GREEN LEAF SPECIAL (R) - Jukebox Hero Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Today's Herbal Choice Rainier · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |