| 1 | TAKE IT EASY | SUNSET SHERBERT | 2.5G LIVE RESIN SUGAR EXTRACT Concentrates | 2.5 g | $22 | $8.80/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | TAKE IT EASY | BLUE DIESEL | 2.5G LIVE RESIN SUGAR EXTRACT Concentrates | 2.5 g | $22 | $8.80/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | TAKE IT EASY | LIZARD BURGER | 2.5G LIVE RESIN SUGAR EXTRACT Concentrates | 2.5 g | $22 | $8.80/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | BOBSLED EXTRACTS | ABOMINATION | 2G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | BOBSLED EXTRACTS | BEST FRIEND | 2G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | BOBSLED EXTRACTS | ICE CREAM CAKE | 2G CURED RESIN EXTRACTS Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | BOBSLED EXTRACTS | GOLDEN LEMON | 2G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | BOBSLED EXTRACTS | MAUI CITRUS PUNCH | 2G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | BOBSLED EXTRACTS | GOD'S GIFT | 2G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | BOBSLED | LEMON HAZE | 2G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | BOBSLED EXTRACTS | SWEET TOOTH | 2G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | BOBSLED EXTRACTS | S'MORES | 2G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | BOBSLED EXTRACTS | DEVIL FRUIT | 2G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | TAKE IT EASY | PURPLE HAZE | 2.5G DIAMONDS AND SAUCE Concentrates | 2.5 g | $26 | $10.40/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | TAKE IT EASY | SOUR HAZE | 2.5G DIAMONDS AND SAUCE Concentrates | 2.5 g | $26 | $10.40/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | TAKE IT EASY | MAGIC MELON | 2.5G DIAMONDS AND SAUCE Concentrates | 2.5 g | $26 | $10.40/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Golden Pineapple | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $12 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | MANA EXTRACTS | ATF | 1G SHATTER Concentrates | gram | $12 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | ALTERED ALCHEMY | GREEN CRACK | 1G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | gram | $12 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | ALTERED ALCHEMY | MAC | 1G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | gram | $12 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Jack Herer Concentrates | gram | $12 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | ALTERED ALCHEMY | MAGIC POP ROCKS | 1G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | gram | $12 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | ALTERED ALCHEMY | NORTHERN FIRE | 1G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | gram | $12 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | ALTERED ALCHEMY | PAPAYA GUSHERZ | 1G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | gram | $12 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | ALTERED ALCHEMY | PERMAFROST | 1G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | gram | $12 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | ALTERED ALCHEMY | PURPLE PUNCH| 1G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | gram | $12 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | ALTERED ALCHEMY | RED POP RUNTZ | 1G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | gram | $12 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | ALTERED ALCHEMY | SOUR DIESEL | 1G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | gram | $12 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | ALTERED ALCHEMY | STRAWBERRY DRIP | 1G CURED RESIN EXTRACT Concentrates | gram | $12 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Blackscotti - Cured Resin - 1gAltered Alchemy · Concentrates | gram | $12 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | STAY LIFTED | LONDON SOUR | 2G BHO EXTRACT Concentrates | 2 g | $24 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | TOKING BLUNTS | 2G KIEF COIN GHOST TRAIN HAZE Concentrates | 2 g | $24 | $12/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Watermelon Wonder | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $15 | $15/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Jet Fighter | Cured Resin Sugar Sauce | 1g | gram | $18 | $18/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Road Rubber | Cured Resin Sugar Sauce | 1g | gram | $18 | $18/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Anirado | Cured Resin Sugar Sauce | 1g | gram | $18 | $18/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | ALTERED ALCHEMY | PAPAYAGASM | 1G LIVE RESIN EXTRACT Concentrates | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | ALTERED ALCHEMY | MAUI MILK | 1G FECO Concentrates | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | ALTERED ALCHEMY | FAMILY PURP | 1G FECO Concentrates | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | ALTERED ALCHEMY | STRAWGUAVA | 1G LIVE RESIN EXTRACT Concentrates | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |