| 1 | EMERALD EXTRACTS | BOMB POP | 1 GRAM CARTRIDGE Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | EMERALD EXTRACTS | APPLE JACK | 1 GRAM CARTRIDGE Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | HELLAVATED | OG MINT | 1G FLAVORED DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | ALTERED ALCHEMY | JAGERSCHNITZEL | 1G CURED RESIN + DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | ALTERED ALCHEMY | ZNOWFLAKE | 1G CURED RESIN + DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | ALTERED ALCHEMY | POP POP | 1G CURED RESIN + CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | ALTERED ALCHEMY | ADIOS MF | 1G CURED RESIN CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Mule Extracts | Blockberry | Live Resin Glass Cartridge | 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | BOBSLED EXTRACTS | FAT PURPLE | 1G LIQUID DIAMOND CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | BOBSLED EXTRACTS | SWEET JANE | 1G LIQUID DIAMOND CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | BOBSLED EXTRACTS | PUCK YEAH | 1G LIQUID DIAMOND CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | ALTERED ALCHEMY | COLLEGE WRECK | 1G CURED RESIN + CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | BOBSLED EXTRACTS | LAVA CAKE | 1G LIQUID DIAMOND CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | HELLAVATED | BLUEBERRY DREAM | 1G FLAVORED DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | ALTERED ALCHEMY | DOUBLE UP | 1G CURED RESIN + DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | HELLAVATED | PEACH COBBLER | 1G FLAVORED DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | HELLAVATED | BAJA BLAST OFF | 1G FLAVORED DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | HELLAVATED | MANGO DRAGON | 1G FLAVORED DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Platinum Pineapple | M-TEC Cartridge | 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Cherry Pie Profilez Cartridge 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Star Breath | M-TEC Cartridge | 1g | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | ALTERED ALCHEMY | CREAM | 1G CURED RESIN + DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | BOBSLED EXTRACTS | CRYSTAL COMA | 1G LIQUID DIAMOND CARTRIDGE Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | MULE | HIPPY HOPPER | 2G M-TEC DISPOSABLE Vape Pens | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Space Wedding | M-TEC Dank Tank Disposable | 2g | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | HELLAVATED | BOMB POPZ | 2G CLOUD BAR Vape Pens | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | WLE | CHEM FUEGO | 2G CURED RESIN DISPOSABLE Vape Pens | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | West Star | Dank Tank LR Disposable | 2g | 2 g | $40 | $20/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | ANGEL INDUSTRIES | ZOOM 2:1 | 2G CBD/CBG DISPOSABLE Vape Pens | 2 g | $44 | $22/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | TAKE IT EASY | BUCKEN' RUNTZ | 2G LIVE RESIN AIO Vape Pens | 2 g | $45 | $22.50/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | TAKE IT EASY | BLACK MARKER | 2G LIVE RESIN AIO Vape Pens | 2 g | $45 | $22.50/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | HELLAVATED | BLUEBERRY DREAM | 1G CLOUD BAR Vape Pens | gram | $24 | $24/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | HELLAVATED | PEACH COBBLER | 1G CLOUD BAR Vape Pens | gram | $24 | $24/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | HELLAVATED | CLEMENTINE | 1G CLOUD BAR Vape Pens | gram | $24 | $24/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Melon Sherbert Profilez Cartridge 1g | gram | $24 | $24/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | HELLAVATED | OG MINT | 1G CLOUD BAR Vape Pens | gram | $24 | $24/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | HELLAVATED | RAZBERRY BLITZ | 1G CLOUD BAR Vape Pens | gram | $24 | $24/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | HELLAVATED | WATER'YER MELON | 1G CLOUD BAR Vape Pens | gram | $24 | $24/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | HELLAVATED | BAJA BLASTOFF | 1G CLOUD BAR Vape Pens | gram | $24 | $24/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Royal Highness 1:1 Effects Cartridge 1g | gram | $25 | $25/g | Weedbucks Dispensary Cannabis Marijuana Rogue River · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |