| 1 | Mystery Machine | Solventless | 1g Concentrates | gram | $5.83 | $5.83/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | The Network - Carbon Fiber (S) 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | The Network - Jamaican Dream (H) 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | The Network - Ice Cream Cake (I) 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $16.67 | $8.34/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Bully Badder - Lemon Dropz (S) 2g Badder Concentrates | 2 g | $18.33 | $9.16/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Bully Badder - Fruity P (H) 2g Badder Concentrates | 2 g | $18.33 | $9.16/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Bully Badder - Ray Gun (I) 2g Badder Concentrates | 2 g | $18.33 | $9.16/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Afterglow - Lemon Meringue (S) 1g Shatter Concentrates | gram | $10 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Afterglow - Purple Punch Pop (H) 1g Sugar Wax Concentrates | gram | $10 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Afterglow - Dark Star (I) 1g Shatter Concentrates | gram | $10 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Afterglow - Berry Gelato (H) 1g Shatter Concentrates | gram | $10 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Bob's Bammer - Jack Herer (S) 1g Sugar Wax Concentrates | gram | $10 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Bob's Bammer - Pineapple Bon Bon (H) 1g Sugar Wax Concentrates | gram | $10 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Bob's Bammer - Cocoa Crave (I) 1g Sugar Wax Concentrates | gram | $10 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Afterglow - Jet Fuel (S) 1g Sugar Wax Concentrates | gram | $10 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | BOBSLED - Buddha Haze (S) 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | BOBSLED - Honey Bananas (H) 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | BOBSLED - God Bud (I) 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Kaprikorn | Permanent Lee Hi | Cured Resin Budder | 2g | 2 g | $20 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Taste Budz - Lemon Drop (H) 2g Flavored Sugar Wax Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | 2Far Extracts - Strawberry Maui (H) 2g Diamonds and Sauce Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | 2Far Extracts - Donny Burger (I) 2g Diamonds and Sauce Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | 2Far Extracts - Dantes Inferno (S) 2g Diamonds and Sauce Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Capital Cannabis - Hard Candy (H) 2.5g LR Budder Bucket Concentrates | 2.5 g | $25 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Capital Cannabis - Pineapple Kush Breath (S) 2.5g LR Budder Bucket Concentrates | 2.5 g | $25 | $10/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Orange Cream Cake | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $22.50 | $11.25/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Mana Extracts - Strawberry Guava (I) 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $22.50 | $11.25/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Phlame - Ghost Train Wifi (S) 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $25 | $12.50/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Willamette Valley Alchemy - Obama Berry (I) 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $25 | $12.50/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Willamette Valley Alchemy - Chem De La Creme (S) 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $25 | $12.50/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Phlame - Blurkle Mack (H) 2g Live Resin Concentrates | 2 g | $25 | $12.50/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Willamette Valley Alchemy - CItrus Sap (H) 2g Cured Resin Concentrates | 2 g | $25 | $12.50/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Papaya Cake | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $13.33 | $13.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Mana Extracts - Cap Junky (H) 1g Shatter Concentrates | gram | $13.33 | $13.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Taste Budz - Watermelon Wonder (H) 1g Flavored Sugar Wax Concentrates | gram | $14.17 | $14.17/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Taste Budz - Sour Apple (H) 1g Flavored Sugar Wax Concentrates | gram | $14.17 | $14.17/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Taste Budz - Oregon Marionberry (H) 1g Flavored Sugar Wax Concentrates | gram | $14.17 | $14.17/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Taste Budz - Juicy Mango (H) 1g Flavored Sugar Wax Concentrates | gram | $14.17 | $14.17/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Grape Boba | Solvent | 1g Concentrates | gram | $14.17 | $14.17/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Taste Budz - Grape-Alicious (H) 1g Flavored Sugar Wax Concentrates | gram | $14.17 | $14.17/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |