| 1 | Grass Roots Nursery - Ice Cream Cake (I) 2g All In One Cartridge Vape Pens | 2 g | $28.33 | $14.16/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Grass Roots Nursery - Acai Gelato (S) 2g All In One Cartridge Vape Pens | 2 g | $28.33 | $14.16/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Grass Roots Nursery - Ghost Vapor OG (H) 2g All In One Cartridge Vape Pens | 2 g | $28.33 | $14.16/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Phlame - Black Maple (I) 1g Cured Resin Cart Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Phlame - Banana Blitz (H) 1g Cured Resin Cart Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | 2Far Extracts - Wing Suit (S) All In One 2g Liquid Diamonds Cart Vape Pens | 2 g | $30 | $15/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | 2Far Extracts - The Vision (H) All In One 2g Liquid Diamonds Cart Vape Pens | 2 g | $30 | $15/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | 2Far Extracts - Artificial Candy (I) All In One 2g Liquid Diamonds Cart Vape Pens | 2 g | $30 | $15/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Blueberry Dream Cloud Bar 2g | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Hellavated - Pineapple Krush Cloud Bar (I) 2g FLAVORED All In One Cart Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Bomb Popz Cloud Bar 2g | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Bobsled Black Line - Unicorn Poop (H) Melted Diamonds + LR Terps 1g Cart Vape Pens | gram | $16.67 | $16.67/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | STICKS - Forbidden Fruit (H) 1g Flavor Cart Vape Pens | gram | $16.67 | $16.67/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Bobsled Black Line - Super Cheese (I) Melted Diamonds + LR Terps 1g Cart Vape Pens | gram | $16.67 | $16.67/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | STICKS Tropicana Cookies Hybrid Cartridge [1G] | gram | $16.67 | $16.67/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | STICKS - Mango Gelato (I) 1g Flavor Cart Vape Pens | gram | $16.67 | $16.67/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Bobsled Black Line - Wet Dream (S) Melted Diamonds + LR Terps 1g Cart Vape Pens | gram | $16.67 | $16.67/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Watermelon Wonder | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18.33 | $18.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Tropical Trainwreck | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18.33 | $18.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Mango Mimosa | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18.33 | $18.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Royal Grape | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18.33 | $18.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Creamsicle | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18.33 | $18.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Raspberry Skywalker | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18.33 | $18.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | National Cannabis - Blood Orange Gelato (S) 1g Flavored Cart Vape Pens | gram | $18.33 | $18.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | National Cannabis - Blueberry Pie (I) 1g Flavored Cart Vape Pens | gram | $18.33 | $18.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | National Cannabis - Cherry Cola (I) 1g Flavored Cart Vape Pens | gram | $18.33 | $18.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Pineapple Wreck | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18.33 | $18.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | National Cannabis - Guava (I) 1g Flavored Cart Vape Pens | gram | $18.33 | $18.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Tangie | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18.33 | $18.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | National Cannabis - Oregon Apple (I) 1g Flavored Cart Vape Pens | gram | $18.33 | $18.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Lemon Chiffon | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18.33 | $18.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Blackberry Kush | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18.33 | $18.33/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Pineapple Krush Cloud Bar 1g | gram | $20 | $20/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Mango Strawberry Smoothie | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Clementine Cloud Bar 1g | gram | $20 | $20/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Shirley Temple S | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Clementine | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Grape Galaxy | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Mimosa | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Cherry Pie | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Sumpter Nugget Dispensary Sumpter · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |