| 1 | Water 'Yer Melon Juicy Stickz 5 packHellavated · Infused Pre-rolls | 2.67 g · 5-pack | $13.33 | $4.99/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Variety Juicy Stickz 5pkHellavated · Infused Pre-rolls | 2.67 g · 5-pack | $13.33 | $4.99/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Blueberry Dream Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 0.78 g | $4.17 | $5.35/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Bomb Popz Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 0.78 g | $4.17 | $5.35/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Razberry Blitz Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 0.78 g | $4.17 | $5.35/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Water 'Yer Melon Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 0.78 g | $4.17 | $5.35/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Mango Dragon Juicy Stickz .75gHellavated · Infused Pre-rolls | 0.78 g | $4.17 | $5.35/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | STICKS Blue Magoo Indica Infused Preroll [1G]STiCKS · Infused Pre-rolls | 1.08 g | $6.67 | $6.18/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | STICKS Oregon Strawberries Sativa Infused Preroll [1G]STiCKS · Infused Pre-rolls | 1.08 g | $6.67 | $6.18/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Oregrown El Chivo x Lazer Jet Infused Pre-Roll 1g Infused Pre-rolls | each | $7.50 | $7.50/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Oregrown Mac Flurry x Champagne Patties Infused Pre-Roll 1g Infused Pre-rolls | each | $7.50 | $7.50/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Oregrown Runtz Buttons X Swiss Watch Rosin Infused Pre-Roll 1g Infused Pre-rolls | each | $7.50 | $7.50/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Oregrown Banaconda x Colonel Crasher Infused Pre-Roll 1g Infused Pre-rolls | each | $7.50 | $7.50/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Grape Obama-Sweets Blunt | 2gPortland Heights · Infused Pre-rolls | 2.35 g | $19 | $8.09/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Strawberry Cookies-Sweets Blunt | 2gPortland Heights · Infused Pre-rolls | 2.35 g | $19 | $8.09/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Blackberry Diesel-Sweets Blunt | 2gPortland Heights · Infused Pre-rolls | 2.35 g | $19 | $8.09/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Oregrown Dulce De Uva x Red Cab Infused Pre-Roll 5pk 0.5g Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $22.50 | $9/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Bludini x Maui Gummies | Infused Joints | 1.5gEntourage Cannabis · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $14.17 | $9.45/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Entourage Thin Mintz x Cap Mintz Infused Pre-Roll 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $14.17 | $9.45/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Portland Heights Chocolate Runtz Moonrock Blunt 2g Infused Pre-rolls | 2.22 g | $21 | $9.46/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Entourage Sun Lounger x Orange You Glad Live Resin Infused Pre-Roll 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $16.67 | $11.11/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Entourage Durban Chocolope x Durban Chocolope Live Resin Infused Pre-Roll 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $16.67 | $11.11/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Entourage Revelations OG x Funk Burger Live Resin Infused Pre-Roll 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $16.67 | $11.11/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Portland Heights Black Lemon Moonrock Infused Mini Blunt 1.25g Infused Pre-rolls | 1.44 g | $16.65 | $11.56/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Portland Heights Berry Afgoo Moonrock Infused Mini Blunt 1.25g Infused Pre-rolls | 1.44 g | $16.67 | $11.58/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Moonrock Slims Pre-Roll 3-pack | 3gPortland Heights · Infused Pre-rolls | 3.09 g · 3-pack | $36 | $11.65/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Portland Heights Dutch Sweet Starlight Infused Blunt 2g Infused Pre-rolls | 2.22 g | $26 | $11.71/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Mango Dream- Sweets Slim | 1gPortland Heights · Infused Pre-rolls | 1.03 g | $12.45 | $12.09/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | NW Kind Strawberry Cherry Gelato x Strawberry Cherry Gelato Live Rosin Infused Pre-Roll 1.5g Infused Pre-rolls | 1.55 g | $20 | $12.90/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Hash Wize Starlight Blunts | 2gPortland Heights · Infused Pre-rolls | 2 g | $26 | $13/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | NW Kind Grapes & Cream x Grapes & Cream Live Rosin Infused Pre-Roll 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | NW Kind Caribbean Breeze x Caribbean Breeze Live Rosin Infused Pre-Roll 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Oregrown Champagne Patties x Cherry Papaya Infused Pre-Roll 1g Infused Pre-rolls | 1/2 g | $7.50 | $15/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Portland Heights Kool Aid Cookies Starlight Infused Slims 1g Infused Pre-rolls | 1.03 g | $17.45 | $16.94/g | Cola Cove Dispensary Tigard Tigard · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |