Cheapest weed in Warren, OR
45 Warren menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Oregon city: cheapest weed in Oregon
Cheapest flower in Warren
See all flower prices →Cheapest right now: Jah Goo at SPACE CAMP — $20 ($0.71 per gram) · 11 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jah Goo Flower | ounce | $20 | $0.71/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | 9 Pound Hammer Flower | ounce | $20 | $0.71/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | LSD- Lemon Sour Diesel Flower | ounce | $20 | $0.71/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Blue Magoo Flower | gram | $5 | $5/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Galaxy Pop Flower | gram | $8 | $8/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | MAC- Miracle Alien Cookies Flower | gram | $8 | $8/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Z Trufflez Flower | gram | $13 | $13/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | F_Shivaay_True Glue_Bud Flower | gram | $13 | $13/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Warren
See all edibles prices →Cheapest right now: S_Cannabull_Blackberry_500mg at SPACE CAMP — $15 ($3 per 100mg of THC) · 6 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | S_Cannabull_Blackberry_500mg Edibles | 5 g · 500mg THC | $15 | $3/100mg THC | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | S_Liquid Loud_Exotic Peppermint_1000mg THC_Mouth Spray Tincture Edibles | gram · 1000mg THC | $30 | $3/100mg THC | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | E_Smokiez_Blue Raspberry_100mg Edibles | gram · 100mg THC | $10 | $10/100mg THC | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | E_Wyld_Peach 100mg CBD 50mg THC Edibles | gram · 100mg THC | $19 | $19/100mg THC | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | E_Yamba Floss_Suga Doobs_100mg Edibles | ounce · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | S_Magic_Cherry Vanilla CBD_25mg Edibles | 12 oz · 25mg THC | $6 | $24/100mg THC | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Warren
See all concentrates prices →Cheapest right now: R_Erb_GMO_Rosin at SPACE CAMP — $1 ($1 per gram) · 9 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | R_Erb_GMO_Rosin Concentrates | gram | $1 | $1/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | C_Select_Clementine_Cliq_1g Concentrates | 5 g | $32 | $6.40/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | H_Northwest Artisans_Chem Dog_Hash Concentrates | gram | $8 | $8/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | D_SOFF_London Pound Cake_2g_Dabs Concentrates | 2 g | $22 | $11/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | C_Freshy_Strawberry Fields 4Ever_Live Resin Cart_1g Concentrates | 2 g | $22 | $11/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | C_Self Made_Peaches and Cream_Disposible Cart. Concentrates | gram | $15 | $15/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | R_Erb_GMO_Rosin_2g Concentrates | 2 g | $40 | $20/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | F_Dr. Jolly's_House Blend_FECO_1:1 THC CBN_Indica Concentrates | gram | $21 | $21/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Warren
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Legends 8 Pack Straight Rolls- Noble Cheese (Sativa) at SPACE CAMP — $18 ($2.25 per piece) · 16 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Legends 8 Pack Straight Rolls- Noble Cheese (Sativa) Pre-rolls | each · 8-pack | $18 | $2.25/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Legends 8 Pack Straight Rolls- Ice Block (Indica) Pre-rolls | each · 8-pack | $18 | $2.25/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Lifted NW 10 Pack- Sativa Pre-rolls | each · 10-pack | $29 | $2.90/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Lifted NW 10 Pack- Day n Night Pre-rolls | each · 10-pack | $29 | $2.90/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Lifted NW 10 Pack- Hybrid Pre-rolls | each · 10-pack | $29 | $2.90/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Lifted NW 10 Pack- Indica Pre-rolls | each · 10-pack | $29 | $2.90/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Lifted NW 5 Pack Flight- Sativa Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Lifted NW 5 Pack Flight- Indica Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Warren
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Allies 1g Infused PreRoll at SPACE CAMP — $7 ($7 per gram) · 2 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Allies 1g Infused PreRoll Infused Pre-rolls | each | $7 | $7/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | ERB Hash Infused 0.5g 5 Pack Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $11 | $22/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Warren flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Warren →Discounted items across Warren menus, newest first.
Best dispensaries in Warren →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank concentrates (9 items at 1 store), edibles (6 items at 1 store), infused pre-rolls (2 items at 1 store), drinks (1 items at 1 store) in Warren — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.