Cheapest pre-rolls in Warren, OR
Cheapest right now: Legends 8 Pack Straight Rolls- Noble Cheese (Sativa) at SPACE CAMP — $18 ($2.25 per piece)
16 comparable pre-rolls listings at 1 Warren dispensaries · ranked per piece · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Oregon city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Legends 8 Pack Straight Rolls- Noble Cheese (Sativa) Pre-rolls | each · 8-pack | $18 | $2.25/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Legends 8 Pack Straight Rolls- Ice Block (Indica) Pre-rolls | each · 8-pack | $18 | $2.25/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Lifted NW 10 Pack- Sativa Pre-rolls | each · 10-pack | $29 | $2.90/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Lifted NW 10 Pack- Day n Night Pre-rolls | each · 10-pack | $29 | $2.90/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Lifted NW 10 Pack- Hybrid Pre-rolls | each · 10-pack | $29 | $2.90/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Lifted NW 10 Pack- Indica Pre-rolls | each · 10-pack | $29 | $2.90/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Lifted NW 5 Pack Flight- Sativa Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Lifted NW 5 Pack Flight- Indica Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Lifted NW 5 Pack Flight- Hybrid Pre-rolls | each · 5-pack | $18 | $3.60/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | TKO Kingpin Pre-rolls | each | $5 | $5/piece | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Savage Skunk 2 Pack 1g Rolls Pre-rolls | each · 2-pack | $10 | $10/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | TKO 2 Pack 0.75g Straight Rolls Pre-rolls | each · 2-pack | $8 | $10.67/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | TKO 0.75g 10 pack- Hashburger Pre-rolls | each · 10-pack | $20 | $26.67/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Killa Beez 0.5g 6 Pack Pre-rolls | each · 6-pack | $17 | $34/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Kites 0.5g 10 Pack PreRolls Pre-rolls | each · 10-pack | $18 | $36/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Kills Beez 0.5g 12 Pack Pre-rolls | each · 12-pack | $25 | $50/g | SPACE CAMP Warren · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Warren pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Warren price: $30.33 per gram (middle of $10.33–$43).
- 100% of priced pre-rolls listings in Warren publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Warren price data: cheapest weed in Warren, cheap ounces, Warren flower price index, Warren deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.