Cheapest weed in Altoona, PA
400 Altoona menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Pennsylvania city: cheapest weed in Pennsylvania
Cheapest flower in Altoona
See all flower prices →Cheapest right now: &Shine Indica Ground Flower 7g at Curaleaf Dispensary Altoona — $30 ($4.29 per gram) · 388 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | &Shine Indica Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine Sativa Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Supply Durban Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Supply Mango Mintality Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Supply Triangle Gelato Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Supply Billy Ocean Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Supply Maltese Orange Ckies Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Supply LCG BX1 Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Altoona
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: BRIQ 2 Elite Series Lemon Crush 2g at Curaleaf Dispensary Altoona — $90 ($45 per gram) · 12 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Altoona flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Altoona →Discounted items across Altoona menus, newest first.
Best dispensaries in Altoona →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.