Cheapest flower in Altoona, PA
Cheapest right now: &Shine Indica Ground Flower 7g at Curaleaf Dispensary Altoona — $30 ($4.29 per gram)
388 comparable flower listings at 1 Altoona dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Pennsylvania city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | &Shine Indica Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine Sativa Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Supply Durban Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Supply Mango Mintality Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Supply Triangle Gelato Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Supply Billy Ocean Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Supply Maltese Orange Ckies Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Supply LCG BX1 Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Supply Mountain Apple Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Supply Peanut Butter Breath Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Mood Lemon Lime Octane Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Mood DeDeShee Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Belushi's Farm TOGKB Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | SeCHe Stun Spore Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | SeCHe Fruit Striped Lato Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | SeCHe Buddha Gas Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Supply Slow n' Sweet Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Supply Gassius' Retreat Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Supply Pinnacle Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Supply 8" Bagel Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Supply Billy Ocean Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Supply GMO Pop Small Flower 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Supply Chimera Junky Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Supply Director's Cut Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Supply Red Berries Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Supply Rainbow Beltz Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Supply Burnt Orange Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Supply Legacy Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Supply Jokerz Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Supply Triangle Gelato Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Supply Kush Crasher Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Supply Chemex Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Supply LCP Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Supply Cherry AK Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Terrapin Grapefruit Durban Shake 7g Flower | quarter | $45 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Terrapin Chem Gem #6 Shake 7g Flower | quarter | $45 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Terrapin Mandarin Wafer Shake 7g Flower | quarter | $45 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Find. Cool Bite Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Find. Berry Medley Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Find. Baya Dulce Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Altoona Altoona · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Altoona flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Altoona price: $8.57 per gram (middle of $6.43–$11.43). That works out to about $30 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Altoona publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Altoona price data: cheapest weed in Altoona, cheap ounces, Altoona flower price index, Altoona deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.