Cheapest flower in Cranberry Twp, PA
Cheapest right now: Cherry Punch Smalls at Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township — $20 ($2.86 per gram)
408 comparable flower listings at 2 Cranberry Twp dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Pennsylvania city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cherry Punch Smalls Flower | quarter | $20$4050% off | $2.86/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sour Og Chem | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | GSH MNTS | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Kushlato | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Funk Mountain | 14.15g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Dark Rainbow | 3.5g Flower | eighth | $14$2030% off | $4/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Later Days | Mind Crasher | Smalls | 14G Later Days · Flower | half ounce | $56$8030% off | $4/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Stink Bomb | Ground | 28g Flower | ounce | $115 | $4.11/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Singapore Sling #9 x Sour Diesel | Ground | 28g Flower | ounce | $115 | $4.11/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Pineapple Upside Down K | Ground | 28g Flower | ounce | $115 | $4.11/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Smiley Face x Melonade Ground Flower | ounce | $115 | $4.11/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Admiral Apple | Ground | 28g Flower | ounce | $115 | $4.11/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Director's Cut Smalls Flower | ounce | $117$18035% off | $4.18/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Burnt Orange Smalls Flower | ounce | $117$18035% off | $4.18/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Find: 28g Flower (Tropical Circle) Flower | ounce | $117$18035% off | $4.18/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Honky Tonk OG Whole Flower Flower | ounce | $117$18035% off | $4.18/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Tourist Trap | Flower | 28g Find · Flower | ounce | $117$18035% off | $4.18/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Trainwreck Smalls Flower | ounce | $117$18035% off | $4.18/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Chemex Smalls Flower | ounce | $117$18035% off | $4.18/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cowboy CAV Flower Flower | ounce | $117$18035% off | $4.18/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Spiked Mai Tai Flower Flower | eighth | $14.95$2335% off | $4.27/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Director's Cut Whole Flower Flower | eighth | $14.95$2335% off | $4.27/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Legacy Flower Flower | eighth | $14.95$2335% off | $4.27/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Gush Mints Flower Flower | eighth | $14.95$2335% off | $4.27/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Tigers Milk | Smalls | 28g LEGEND · Flower | ounce | $122.50$17530% off | $4.38/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Pineapple 99 Smalls Flower | ounce | $122.50$17530% off | $4.38/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Durban Kush Smalls Flower | ounce | $122.50$17530% off | $4.38/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Bob Hope Smalls Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Find | Bulbz | Big Buds | 14g Find · Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Billy Ocean Smalls Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Ridgelion 7 Flower Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Baya Dulce Flower Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Mango Mintality Smalls Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Lime Sorbet Smalls Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Purple Diesel Flower Flower | ounce | $123.50$19035% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Sherb OG Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | East Coast Brunch Flower Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Face Plant Flower Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | White Widow Smalls Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | GMO Smalls Flower | ounce | $126$18030% off | $4.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Cranberry Twp flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Cranberry Twp price: $6.45 per gram (middle of $4.64–$9.41). That works out to about $22.57 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Cranberry Twp publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Cranberry Twp price data: cheapest weed in Cranberry Twp, cheap ounces, Cranberry Twp flower price index, Cranberry Twp deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.