Cheapest carts & vapes in Cranberry Twp, PA
Cheapest right now: Savvy Mandarin Dreams 0.3g All-In-One at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $23 ($2.30 per gram)
138 comparable vape pens listings at 2 Cranberry Twp dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Pennsylvania city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Mandarin Dreams 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Grand Doggy Purple 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Diesel Moonshine 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy | Sweet Dreams | Disposable | 0.3g Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Pine Bomb 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy Sour Skunk 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy | Passionfruit Gelato | Disposable | 0.3g Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy Sunrise Citrus 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | (the) Essence Nectar G-Purps Cured Resin 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Chemdawg 91 | 0.3g Nectar Pen | Hybrid (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Chem De La Chem Distillate Disposable 300mg Grassroots · Vape Pens | 3/10 g | $30.50 | $3.05/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Paradise Pine | Disposable | 1g Strane · Vape Pens | 2 g | $52$8035% off | $26/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Sour Og Chem | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $55$8535% off | $27.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Admiral Apple All In One Disposable Vape Pens | 2 g | $55$8535% off | $27.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | GSH MNTS | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $55$8535% off | $27.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Sergeant Strawberry | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $55$8535% off | $27.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Savvy HYPHEN Apple Betty 3g Pod Vape Pens | 3 g | $89.50 | $29.83/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Savvy HYPHEN Sour Tangie 3g Pod Vape Pens | 3 g | $89.50 | $29.83/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cherryberry Cream All In One Vape Pens | gram | $32.50$5035% off | $32.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cherry Chew Live Terpene Rip Stick Disposable Vape Pens | gram | $32.50$5035% off | $32.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Elite Jefe OG Cartridge [1g] Select · Vape Pens | gram | $32.50$5035% off | $32.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Banana Rntz Live Terpene Rip Stick Disposable Vape Pens | gram | $32.50$5035% off | $32.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Banana Punch x FRT GSHRS Live Sauce Cartridge Vape Pens | gram | $33$5540% off | $33/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Admiral Apple Live Sauce Cartridge Vape Pens | gram | $33$5540% off | $33/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Baby Turtle Live Sauce Cartridge Vape Pens | gram | $33$5540% off | $33/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Savvy | Sour Tangie | Disposable | 3g Savvy · Vape Pens | 3 g | $99.50 | $33.17/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Savvy HYPHEN Rainbow Belts 3g All-In-One Vape Pens | 3 g | $99.50 | $33.17/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Savvy | Apple Betty | Disposable | 3g Savvy · Vape Pens | 3 g | $99.50 | $33.17/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Calypso Watermelon CO2 1g Cartridge Vape Pens | gram | $33.50 | $33.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Calypso Mango CO2 1g Cartridge Vape Pens | gram | $33.50 | $33.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Calypso Grape Fizz CO2 1g Cartridge Vape Pens | gram | $33.50 | $33.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Savvy Extra Pink Pineapple Diesel 2g Cartridge Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Savvy | The Purple | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Savvy | The Pine | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Savvy Extra The Pink 2g Cartridge Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Savvy HYPHEN Apple Betty 2g Pod Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Savvy HYPHEN Sour Tangie 2g Pod Vape Pens | 2 g | $69.50 | $34.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Cranberry Twp · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Pineapple Upside Down K | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35$4522% off | $35/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Shadowberry | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35$4522% off | $35/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Kushlato | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $35$4522% off | $35/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township Cranberry Twp · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Cranberry Twp vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Cranberry Twp price: $39.75 per gram (middle of $26.90–$59.50). That works out to about $139.13 an eighth.
- 99.3% of priced vape pens listings in Cranberry Twp publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Cranberry Twp price data: cheapest weed in Cranberry Twp, cheap ounces, Cranberry Twp flower price index, Cranberry Twp deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.