Cheapest weed in Lancaster, PA
1,177 Lancaster menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Pennsylvania city: cheapest weed in Pennsylvania
Cheapest flower in Lancaster
See all flower prices →Cheapest right now: Cherry Punch Smalls at Trulieve Lancaster Dispensary — $20 ($2.86 per gram) · 931 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cherry Punch Smalls Flower | quarter | $20$4050% off | $2.86/g | Trulieve Lancaster Dispensary Lancaster · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GSH MNTS | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Trulieve Lancaster Dispensary Lancaster · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sour Og Chem | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Trulieve Lancaster Dispensary Lancaster · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | &Shine Hybrid Ground Flower 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Curaleaf Dispensary Lancaster Lancaster · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Shadowberry | 3.5g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Trulieve Lancaster Dispensary Lancaster · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Beach Haze | Smalls | 7g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Trulieve Lancaster Dispensary Lancaster · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | &Shine Sativa Ground Flower 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | The Apothecarium Dispensary of Lancaster Lancaster · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Backyard Apricot Breath Ground Flower 28g Flower | ounce | $110 | $3.93/g | The Apothecarium Dispensary of Lancaster Lancaster · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Lancaster
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Lemon Grenades Distillate Disposable 300mg at The Apothecarium Dispensary of Lancaster — $30 ($3 per gram) · 246 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lemon Grenades Distillate Disposable 300mg Grassroots · Vape Pens | 3/10 g | $30 | $3/g | The Apothecarium Dispensary of Lancaster Lancaster · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Black Ice Live Sauce All In One Vape Pens | 2 g | $48.75$7535% off | $24.38/g | Trulieve Lancaster Dispensary Lancaster · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Lemon Cherry Gelato | Disposable 4g Organic Remedies · Vape Pens | 4 g | $104$16035% off | $26/g | Trulieve Lancaster Dispensary Lancaster · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sour Og Chem | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $55$8535% off | $27.50/g | Trulieve Lancaster Dispensary Lancaster · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sergeant Strawberry | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $55$8535% off | $27.50/g | Trulieve Lancaster Dispensary Lancaster · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Admiral Apple All In One Disposable Vape Pens | 2 g | $55$8535% off | $27.50/g | Trulieve Lancaster Dispensary Lancaster · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | GSH MNTS | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $55$8535% off | $27.50/g | Trulieve Lancaster Dispensary Lancaster · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | RYTHM Disposable Vape Pen L'Orange [2g] RYTHM · Vape Pens | 2 g | $55.25$8535% off | $27.63/g | Trulieve Lancaster Dispensary Lancaster · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Lancaster flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Lancaster →Discounted items across Lancaster menus, newest first.
Best dispensaries in Lancaster →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.