| 1 | Tre OG Distillate Disposable 300mg | 3/10 g | $25 | $2.50/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Tre OG Distillate Disposable 300mg | 3/10 g | $25 | $2.50/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | BRIQ Elite R*ntz 2g All In One | 2 g | $85 | $42.50/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | BRIQ Elite R*ntz 2g All In One | 2 g | $85 | $42.50/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | BRIQ 2 Elite Series RNTZ 2g | 2 g | $90 | $45/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | BRIQ 2 Elite Series Gelato 2g | 2 g | $90 | $45/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | BRIQ 2 Elite Series RNTZ 2g | 2 g | $90 | $45/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | BRIQ 2 Elite Series Gelato 2g | 2 g | $90 | $45/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Elite Blue Dream Cartridge [1g] | gram | $50 | $50/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Elite Blue Dream Cartridge [1g] | gram | $50 | $50/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Cheetah Thunderstorm Live Resin All-in-One 2g Vape Pens | 2 g | $105 | $52.50/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Cheetah Thunderstorm Live Resin All-in-One 2g Vape Pens | 2 g | $105 | $52.50/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Black Maple #22 | Live Resin Cartridge | 1g | gram | $55 | $55/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Black Maple #22 | Live Resin Cartridge | 1g | gram | $55 | $55/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | PAC Elite Cartridge [0.5g] | 1/2 g | $30 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | PAC Elite Cartridge [0.5g] | 1/2 g | $30 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cresco Caped Crusader Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Cresco Funky Pine Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cresco Glazed Enigma Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cresco GMO Pop Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Cresco Crown Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Cresco Chemex Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Cresco Caped Crusader Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cresco Lemon Kush Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Cresco Lime Bars Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Cresco Lime Sorbet Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Cresco Campfire Chem Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Cresco Mango Mintality Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Cresco Petrol Pine Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cresco Pineapple Breeze Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Cresco Purple Submarine Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cresco Red Berries Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cresco Burnt Orange Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cresco sMACkin Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Durban | Liquid Live Cartridge | 1g | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cresco 814 Fireworks Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cresco 8" Bagel Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Indica | Live Resin Cartridge | 1g | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Indica | Live Resin Cartridge | 1g | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Durban | Liquid Live Cartridge | 1g | gram | $60 | $60/g | Curaleaf Dispensary State College State College · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |