Cheapest flower in Whitehall Township, PA
Cheapest right now: Cherry Punch Smalls at Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall — $20 ($2.86 per gram)
225 comparable flower listings at 1 Whitehall Township dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Pennsylvania city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cherry Punch Smalls Flower | quarter | $20$4050% off | $2.86/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Funk Mountain | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Whoopie P | Smalls | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sergeant Strawberry | Smalls | 7g Flower | quarter | $28$3520% off | $4/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cherry Punch | Smalls | 14g Flower | quarter | $28$3520% off | $4/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Tropical Haze | Smalls | 7g Flower | quarter | $28$3520% off | $4/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Billy Ocean Smalls Flower | ounce | $117$18035% off | $4.18/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Slow N Sweet Smalls Flower | ounce | $117$18035% off | $4.18/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Some Pulp Flower Flower | ounce | $117$18035% off | $4.18/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Gush Mints Flower Flower | eighth | $14.95$2335% off | $4.27/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Glazed Enigma Whole Flower Flower | eighth | $14.95$2335% off | $4.27/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Madd Fruit Flower Flower | eighth | $14.95$2335% off | $4.27/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Pineapple 99 Smalls Flower | ounce | $122.50$17530% off | $4.38/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Durban Kush Smalls Flower | ounce | $122.50$17530% off | $4.38/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Tigers Milk | Smalls | 28g LEGEND · Flower | ounce | $122.50$17530% off | $4.38/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Wrong Holler Flower Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Burnt Orange Smalls Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Singapore Sling | Flower | 14g Find · Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | sMACkin Smalls Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Find | Bulbz | Big Buds | 14g Find · Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Petrol Pine Smalls Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Strawberry Cream Smalls Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Bio Jesus Indica Popcorn 14.15g Supply · Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Mango Mintality Smalls Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Mountain Apple Smalls Flower | half ounce | $61.75$9535% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Silver Tip Flower Flower | ounce | $123.50$19035% off | $4.41/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Face Plant Flower Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Old Pal: 14g Flower (Citrus Mistress) Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | East Coast Brunch Flower Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Z Banger Smalls Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Old Pal: 14g Flower (Glacial Gasfruit) Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | White Widow Smalls Flower | ounce | $126$18030% off | $4.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Celestial Encounter Whole Flower Flower | ounce | $126$18030% off | $4.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | GMO Smalls Flower | ounce | $126$18030% off | $4.50/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Pineapple Upside Down K Flower Flower | eighth | $16$2020% off | $4.57/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Melonade Flower Flower | eighth | $16$2020% off | $4.57/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cherry Punch | 28g Flower | eighth | $16$2020% off | $4.57/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Bob Hope Smalls Flower | quarter | $32.50$5035% off | $4.64/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Jokerz Smalls Flower | quarter | $32.50$5035% off | $4.64/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Spiked Mai Tai Smalls Flower | quarter | $32.50$5035% off | $4.64/g | Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall Whitehall Township · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Whitehall Township flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Whitehall Township price: $6 per gram (middle of $4.41–$8). That works out to about $21 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Whitehall Township publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Whitehall Township price data: cheapest weed in Whitehall Township, cheap ounces, Whitehall Township flower price index, Whitehall Township deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.