Cheapest pre-rolls in Harrisburg, SD
Cheapest right now: 605 Cannabis | Blueberry Sprinklez | Minis | 0.5g each | 10ct at The Dispensary. — $29.73 ($5.95 per gram)
10 comparable pre-rolls listings at 1 Harrisburg dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every South Dakota city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 605 Cannabis | Blueberry Sprinklez | Minis | 0.5g each | 10ct 605 Cannabis · Pre-rolls | each · 10-pack | $29.73 | $5.95/g | The Dispensary. Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pink Runtz 0.5g Pre-Roll Pre-rolls | each | $3.18 | $6.36/g | The Dispensary. Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 605 Cannabis | Jack Herer | Joint | 1g 605 Cannabis · Pre-rolls | each | $8.49 | $8.49/g | The Dispensary. Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Black Honey Butter - Dog Walkers 2pc (2 - 0.5g pre-rolls) Pre-rolls | each | $8.49 | $16.98/g | The Dispensary. Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Astronaut Status Dog Walkers 2pc (2 - 0.5g pre-rolls) Pre-rolls | each | $8.49 | $16.98/g | The Dispensary. Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Astronaut Status -Jane West 'Night' 3pk (3 - 0.5g pre-rolls) Pre-rolls | each · 3-pack | $12.74 | $25.48/g | The Dispensary. Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bubble's Blueberry - Prairie Pack 10pk (10 - 0.5g pre-rolls) Pre-rolls | each · 10-pack | $31.86 | $63.72/g | The Dispensary. Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Astronaut Status Prairie Pack 10pk (10 - 0.5g pre-rolls) Pre-rolls | each · 10-pack | $31.86 | $63.72/g | The Dispensary. Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Black Honey Butter Prairie Pack 10pk (10 - 0.5g pre-roll) Pre-rolls | each · 10-pack | $31.86 | $63.72/g | The Dispensary. Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | American Smoke - Northern Lights Pre-Roll 25pk (25 - 0.5g pre-rolls) Pre-rolls | each · 25-pack | $63.72 | $127.44/g | The Dispensary. Harrisburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Harrisburg pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Harrisburg price: $21.23 per gram (middle of $6.32–$70.09). That works out to about $74.31 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Harrisburg publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Harrisburg price data: cheapest weed in Harrisburg, cheap ounces, Harrisburg flower price index, Harrisburg deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed South Dakota dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.