Cheapest weed in Jeffersonville, VT
13 Jeffersonville menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Vermont city: cheapest weed in Vermont
Cheapest flower in Jeffersonville
See all flower prices →Cheapest right now: Super Bolo Runtz | Big Buds | 3.5g at Cambridge Cannabis Company — $24 ($6.86 per gram) · 10 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Super Bolo Runtz | Big Buds | 3.5g Crystal Collection · Flower | eighth | $24 | $6.86/g | Cambridge Cannabis Company Jeffersonville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Frosty 3.5g Flower | eighth | $24 | $6.86/g | Cambridge Cannabis Company Jeffersonville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Frosty Mac | Big Buds | 3.5g Crystal Collection · Flower | eighth | $24 | $6.86/g | Cambridge Cannabis Company Jeffersonville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | RS 1000 Flower | eighth | $24 | $6.86/g | Cambridge Cannabis Company Jeffersonville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Super Bolo Runtz Flower | eighth | $24 | $6.86/g | Cambridge Cannabis Company Jeffersonville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Black Runtz | Big Buds | 7g Flower | eighth | $24 | $6.86/g | Cambridge Cannabis Company Jeffersonville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lemon Cherry Gelato | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $24 | $6.86/g | Cambridge Cannabis Company Jeffersonville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | PB&J Flower | eighth | $24 | $6.86/g | Cambridge Cannabis Company Jeffersonville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Jeffersonville
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Hybrid | Joints | 1g at Cambridge Cannabis Company — $5 ($5 per gram) · 3 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hybrid | Joints | 1g Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Cambridge Cannabis Company Jeffersonville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Indica | Joints | 1g Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Cambridge Cannabis Company Jeffersonville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sativa | Joints | 1g Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Cambridge Cannabis Company Jeffersonville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Jeffersonville flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Jeffersonville →Discounted items across Jeffersonville menus, newest first.
Best dispensaries in Jeffersonville →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank pre-rolls (3 items at 1 store) in Jeffersonville — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Vermont dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.